Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kivitelezhető a "hármasfogat"?

Figyelt kérdés
Itt most nem a szexre értem, hanem mint kapcsolat. A kérdésem messzemenően elméleti jellegű. Egy barátnőmmel beszélgettünk erről, s rájöttünk hogy bizonyos filmekben és könyvekben tökéletesen működik, a való életben viszont csak egyetlen gyermekien ártatlan példát találtunk. Ez azért van mert nem működhet, vagy mert nem ez a norma, az elvárás társadalmunkban?
2008. aug. 31. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek teljesen jól működik ez a felállás. Persze, ha a felek nem tudnak egymásról és annak a bizonyos félnek van annyi ideje, hogy két másik illetőt is magába bolondítson. De ehhez szerintem nagyon észnél kell lenni, mindig mindenre oda kell figyelni. Egyszóval nagyon nehéz több vsat tartani egyszerre a tűzben.
2008. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem egészen erre gondoltam. Az nem hármasfogat ha valakinek két barátnője / pasija van egyszerre, hanem szimplán kezdő sztereogámia (vagy poli ha úgy jobban tetszik valakinek). Amire én gondoltam az három ember közös szerelmi kapcsolata (pl. két biszex lány és egy pasi, vagy bármely más elképzelhető felállás, de együtt hárman mindenben).
2008. aug. 31. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok társadalom van, ahol a bigámia a mai napig bevett gyakorlat, régen pedig nem csak elfogadott dolog volt, hanem szomorú kötelesség. A nő nem nagyon dolgozhatott, egyedül egy férfi tarthatta el, de mi van, ha a férj meghalt mondjuk háborúban, vagy betegségben? A testvérnek kötelessége volt sajátjaként kezelni a családot, vayg esetleg más megbízható embernek.
2008. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!