Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Van egy "kapcsolatom". Azért tettem idézőjelbe, mert igazából én se tudom, hogy ez most szexkapcsolat vagy tényleg együtt vagyunk.

Szeretném vele tisztázni végre a dolgainkat.

Az én elképzelésem ez lenne(ez csak a felvezetés lenne a többi jönne magától úgyis):

-megkérdezem tőle először, hogy hogy érezte magát velem eddig, van-e bármilyen jövőképe velünk vagy csak játszópajtinak kellek neki. Ez azért fontos, mert ő már benne is van a családalapítási korban és nekem is többször említette, hogy szeretne gyereket.


Megmondanám neki, hogy ha csak szexkapcsolatban gondolkodik akkor jobb ha abbahagyjuk mert ennek így nincs értelme és csak az időnket pazaroljuk, gondolja át még egyszer ezt. Nem szeretnék se nyomulósnak se kétségbeesettnek tűnni. Anyával mikor erről beszéltünk akkor azt mondta, hogy ne én mondjam neki, hogy gondolja át hanem magától jusson eszébe. Meg gondoltam kicsit "fenyegetem". Pl. ha megbánt/kihasznál akkor seggbe rúgom, de erre is van több variációm(persze csak képletesen). Erre anya azt mondta, hogy ne fenyegessem meg túlságosan, mert megijedhet(nem vagyok egy nagy ember törékeny nádszálnak tűnök mellette, szóval biztos nem venné véresen komolyan).


De akkor mégis mit mondjak neki, hogy tényleg elgondolkodjon végre magán?



22N


2015. jún. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megmondhatod így neki, légy határozott és döntsön, neked drága az időd.
2015. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát valószínűleg az lesz, hogy megvakarja a tökeit, fingik egy jóízűt, persze diszkréten, aztán mélyen a szemedbe néz, és azt mondja, hogy igen, szeretném, ha életem végéig mellettem lennél, én is komolyan gondolom Veled.

Aztán kúrogat tovább, ahogy eddig, talán még intenzívebben is, valamennyire megembereli magát, nehogy gyanút fogj, lehet, hogy virágot is kapsz tőle, majd 1-2 hónap múlva talál egy másik fruskát, téged pedig kidob.

2015. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De itt az a gáz, hogy egy helyen dolgozunk. Elég sok velem meg vele hasonló korú csinos lány van még ott, de valamiért csak elkezdett érdeklődni irántam. Vagy mintha a homlokomra lenne írva, hogy gyere használj ki, pedig semmi félreérhetőt nem kommunikáltam le vele.
2015. jún. 4. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A mit takar, hogy benne van a családalapítási korban? rendkívül "érett" ember lehet, ha olyan lányokkal kavar, akik "még nincsenek benn abban a korban".

Szexelni tudtok, de kommunikálni nem, hát ez nem túl jó alapja egy jövőbeli párkapcsolatnak.

Persze lehet rajta változtatni, ha abban mindkét fél motivált.

Szerintem a célokat már a legelején érdemes tisztázni és akkor nincs pofára esés. Persze egy kapcsolat kezdetén nem lehet tudni, hogy abból mi alakul, de a szándékok, tervek adottak.

2015. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ő már 30 éves lesz idén. Nyilván van némi hiba a kommunikációnkban, de ezt holnap szeretném pótolni amikor találkozunk.
2015. jún. 4. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:

En a helyedben 'elhidegulnek' tole kicsit

ma nem erszra bnozol/faradt vagy stb aztan megint eljatszhatod "ma dolgom van" tuti erdekelni kezdi h most mi lelt

de nem mindegy h hogyan fog kozeledni feled

ha esetleg nagyon hianyolna es mas kozos programot is szeretne azon kivul h 1 lakasban dekkoltok/szexeltek akkor mar raterhetsz a temara h jaa te azt hitted nem v eleg fontos neki es ez egy laza kapcsolat

igy kihuzhatod belole konnyen

mert elofordulhat h ha a leirtak szerint cselekedsz o attol ugyanugy kefelne es slussz

ha nem megy a komunikeson sem akk nagy a gyanum h neki igy pont jo ahogy vagytok

nem irtad h vannak-e kozos progik

mentek e tarsasagba 1utt de gondolom nem :(

ne lovald bele nagyon magad

sok az onzo ferfi

2015. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

már egyszer felültettem ilyen téren, hogy megbeszéltünk egy találkozót, de lemondtam. Akkor meg is lepődött.

Még akkor mentünk el valahova amikor randizgattunk. azóta nem igazán. ő is és én is sokat dolgoztam az elmúlt pár hétben, meg volt egy csomó más elfoglaltságom is. kb 2-3 hete találkoztunk utoljára is munkahelyen kívül.


Viszont meg egyszer mikor náluk voltunk megkért, hogy csináljak kávét amíg elintéz egy telefont. mikor kész lett a kávé a telefonba meg mondta akivel beszélt, hogy a barátnője hozott neki kávét. Ezt se értem.

2015. jún. 4. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!