Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzek rá? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác. Nagyon régóta tetszik nekem. kb 1 hónapja már, hogy elcsattant az első csók.Randiztunk már 3x, és szinte minden nap feljön hozzám, hogy találkozzunk. Én már kezdek beleszeretni, de nem tudom hogyan mondjam el ezt neki?!

Ez még a kisebbik probléma... Nem tudom, hogy most akkor járunk-e vagy nem... És nem tudom, hogy ezt hogyan is tudnám megkérdezni tőle, mert eléggé szégyenlős vagyok ilyen téren. Úgy viselkedik meg úgy is beszél velem mintha a barátnője lennék. De még konkrétan nem mondott ő sem semmit. Esetleg tud valaki valamit, hogy ezt hogy lehetne megkérdezni tőle... hogy ne jöjjön úgy ki a szituáció mintha annyira siettetni szeretném a dolgokat. De már cseppet idegesítő, hogy nem tudom, hogy mi van közöttünk...



2014. nov. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan?

Mondd hogy ezt most nem kérdezted komolyan...

Élhetettlenek vagytok mind bmeg, egyértelmű hogy egy kalcsólatba vagy vele, ezért mert még nem mondta eggyikőtök sem ezt nem jelenti azt hogy nincs semmi kőztetek, jóhogy nem dugott még meg és akkor teszel ilyen agyalágyúlt kérdést xd vagy minden fiú barátoddal jársz randizni meg smárólsz?

2014. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha annyira egyszerű lenne mint amilyennek te hiszed nem kérdeztem volna meg.

Volt már olyan, hogy egy csávóval ezt vittük 3 hónapig aztán bejelentette, hogy barátnője van. És kiderült, hogy ez az ő számára nem volt több puszta szórakozásnál...

2014. nov. 11. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ohh , akkor bocsi. Kérdezd meg simán minél elöbb ... Vesziteni valód nincs :-)
2014. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ezt, hogy lehet megkérdezni?

ülünk az ágyon és egyszer a fejéhez vágom a kérdést, hogy "Amúgy mi most járunk?"...

Még én is elfutnék :'DD

2014. nov. 11. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát...ha ismeritek egymást már ennyire, akkor burkoltabban nem lehet megkérdezni...

"Figyelj,lehet neked egyértelmű, de nekem nem:Milyen kapcsolatban vagyunk mi most egymással?Csak hogy tudjam"

2014. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De miért futna el egy ilyen kérdéstől, ha mondjuk vonzódik hozzád??:D
2014. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!