Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati gondok, adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati gondok, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Legszivesebben inkább a hobbijaimmal foglalkoznék, eljárnék motorozni, többet sportolnék, stb. Alapvetően független tipus vagyok, emiatt elég sok időt töltünk egymás nélkül, mostanában viszont ezt az egész "barátnősdit" nyűgnek érzem. Mivel leginkább hétvégente találkozunk, nem jut időm magamra, pedig ilyenkor tudnék eljárni motorozni. A hétköznapi találkozással az a gond, hogy a gatyám is rámenne az utazásra, mivel akkor a munkahelyemre is autózni kéne. Mostanában már közös programjaink se nagyon vannak. Én eljárnék mindenféle programra ami a hobbijaimmal kapcsolatos, ő viszont nem akar jönni. Elég magányos tipus, barátnői nincsenek, hobbija az olvasás, szóval nincs semmi közös az érdeklődési körünkben, ennek ellenére mégis jól elbeszélgetünk. Lényegében csak én vagyok neki, már 3,5 éve. Adnátok tanácsot, hogy mivel lehetne kimozdulni ebből a helyzetből? 21/F

2015. jún. 5. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Tehát nem alkalmazkodik hozzád, nem csatlakozik a te hobbijaidhoz, te meg nem vagy hajlandó áldozatot hozni érte, és időt szakítani rá, mert unod. Akkor most komolyan, mit pocsékoljátok egymás idejét? Szakíts és légy továbbra is önző, ha az tesz boldoggá! De legalább ne áltass mást azzal, hogy vele vagy,amikor nem is.
2015. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mumusan ***** válasza:
100%

A motoros egy nyughatatlan, szabadérzelmű ember. Ha a párod pont az ellentéte az nem baj, mindaddig amíg nem zavarja hogy Te eljársz, és téged nem zavar, hogy Ő meg otthon marad. Viszont benneteket ez már zavar. Két dolgot tehettek: megváltoztok, vagy elváltok. Letennéd a motort? Nemhiszem. Ő miért nem megy veled? Nem szereti? Akkor nem te vagy neki az ideális.

Bárcsak a párom is azt akarná hogy motorozzak vele.... de sajnos kénytelen vagyok saját motort venni.

2015. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha-néha rá tudom venni, de nagyon kényelmes, a motorozás meg pont a komfortzónából való kilépésről szól...
2015. jún. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!