Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagyon merek levetkőzni ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon merek levetkőzni . (? )

Figyelt kérdés
Nem az ágyban,hanem napozás témakörben a barátom előtt.Kissé dundi vagyok,van poci,1-2 hurka.Mikor már barna vagyok,sokkal tetszetősebb a dolog,de most még fehér színben pompázok,és elég rondának látom a testemet,a kis hibák is felnagyítódnak ilyenkor.Ezért nem lenne gáz ha a hétvégi háznál inkább a ház mögé vonulnék egyedül napozni ahol senki nem lát ? Aztán ha elértem a kellő szint,akkor megnézhet,odajöhet.
2015. jún. 6. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek már? HA igen, akkor miért szégyenlősködsz? Teljesen felesleges.
2015. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze,már jó ideje együtt vagyunk,de tavaly nyáron még vékonyabb voltam,nem érdekelt ez a dolog.
2015. jún. 6. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben is meztelenül lát nem? Szerintem nyugodtan!
2015. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó azért félhomályban a szobában sok minden takarásban marad, a napon 'reflektorfényben' azért több minden látszik pl: narancsbôr, vénák, hegek. Igaza van a kérdezônek.
2015. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Ez észbontóan nagy hülyeség.
2015. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nahát ezzel pontosan én is így vagyok.. Szülés után felszedtem pár kilót és + még striák is vannak rajtam... Sajnos én sem fogom meg úszni, h eltakarjam magam míg le barnulok picit. Szóval ha igazán szeret akkor így is elfogad, míg nem javul a helyzet..

Addig is én próbálom elvonni róla a figyelmem míg a strandon vagyunk. :)

De elég ciki lesz :/

2015. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már jó ideje együtt vagytok, nyilván elfogad annak, aki vagy, és pontosan tudja, a testednek mik a gyengéi... szerintem teljesen felesleges ezen izgulni, ha netán szétmennétek, az valószínűleg nem a miatt fog megtörténni, mert van egy kis felesleg rajtad. :) (Egyébként ha ez téged ennyire zavar, miért nem próbálsz változtatni? Sport? Egészséges táplálkozás? - Nekem a kérdésedből és magyarázatodból kiindulva rögtön az jött le, hogy TE nem vagy megelégedve magaddal... változtass! :) )
2015. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!