Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok boldog lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok boldog lenni? Mit kell hozzá csinálni? futok, járok éttermekbe, barátokhoz, de semmit nem érzek, mi a bajom?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Depressziós vagy.
2015. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párod! szerintem az lehet a baj...ezért "lehet" eza nihil..illetve ezért is ..ennyiből nehéz rájönni :)
2015. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

semminek nincs értelme szóval boldog lehetsz,megdöglik mindenki és a semmiért élt,pár száz év,és még a sírhelyük se marad.


de ez fun!

2015. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező? Férfi, nő?
2015. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván mert üres az életed,valami hiányzik belőle,és ez szerintem nem más,mint hogy szeressenek.Bárki bármit mond,a teljes élet része,hogy valakinek fontos vagy,van egy társad.Néha én is színtelennek érzem az életem,holott tartalmasan élem.Viszont nincs mellettem az,akire vágyom,így meg tényleg lehetek vidám,boldog nem annyira.
2015. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra várhatok
2015. jún. 6. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz boldog lenni? Sok oka lehet.

Egyedül boldog vagy? Mert ha egyedül nem vagy boldog, akkor egy társ mellett sem leszel 100%-ban boldog. Most mondhatsz nekem ellent, de igaz. Egy társ mellett teljesen más értelmet kap a boldogság. De ha egyedül is képes vagy boldog lenni, az már a valami. Mivel sokan nem képesek erre.


Amiket leírtál, azok mind csak a külsőségek. De mit érzel belül? Ürességet, vagy valami mást? Mi a hobbid? Mit szeretsz leginkább csinálni?

Ha belül nem vagy kibékülve magaddal, és üresnek, céltalannak érzed az életedet, ezen egy társ sem fog tudni segíteni, mivel ezek olyan dolgok, amiket az embernek egyedül kell megoldania.


Szóval keresd meg, hogy mi tenne téged boldoggá! :)

2015. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És hol vannak a célok?
2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!