Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ket kisgyerekemmel mennek ki...

Ket kisgyerekemmel mennek ki Amerikába 6 hétre baratokhoz nyaralni. Az apai nyilatkozat elégséges-e az utazáshoz, hogy kivihetem a gyerekeket, vagy valamilyen hivatalosabb forma szükséges?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már sokszor megválaszoltam: kötelezőnek nem kötelező semmi, de ha jót akarsz magadnak akkor [link] innen letöltöd a Word doksit, kitöltöd, ami nem vonatkozik rád törlöd és kész. (Tudom, Kanada nem az USA de ez a doksi minden más ország határőrének szól akik nem a kanadai törvényeket nézik -- hidd el jó ez mindenhova)
2015. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: egy szülő, két kisgyerek -- készülj fel kemény nyaggatásra a határon, szállásfoglalás, hazafelé repülőjegy, barátok telefonszáma papíron kinyomtatva kéznél legyen, légy nagyon nyugodt (tudom, mindenki nyűgös ilyen hosszú út után) és türelmes. Legyen jó válaszod arra honnan vannak barátaid az USÁ-ban és hogy miből fedezed hármótok életét hat hétig.
2015. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!