Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen "lehetetlen" kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leginkább "idősebbek" (40-es korosztály)véleményére lennék kíváncsi.Van egy férfi, akivel egy éve (!) "vacakolunk" egymással, többnyire emailben, faceb.-on tarrtjuk a kapcsolatot mert ő külföldön él.Ott ismerkedtünk meg 2 éve egy villámlátogatásom alkalmával,majd közösségi oldalon kerestük meg egymást,így körülményes a találkozás. Évente 2-3 alkalommal jár haza előadásokat tart az ország különböző pontjain. A találkozásokat kezdetben(tavaly ősszel és idén tavasszal) ekkorra időzítettük. Azonban van egy "másik" hölgy is itthon, akiről én nem tudtam sokáig, majd miután ő tudomást szerzhetett rólam, tett róla, hogy én is tudjak róla....Faceb.kommentek, fotók, szerelmes posztok a férfi oldalán stb...tudtomra adta, hogy létezik!Látszólag azonban viszonzatlanul rajong a férfiért.Ez nekem kicsit kurcsa volt,nem tudtam hogy kezeljem a helyzetet,így kezdetben nem mentem el a férfi előadásaira emiatt,de ő egyre csak hívott. Nekem barátságnak tűnt a kapcsolata a nővel a férfi részéről,a nő részéről viszont már koránt sem...Lévén, hogy a férfi külföldön él a nő pedig itthon.Rákérdezni a dologra nem akartam, hisz tulajdonképpen felnőtt ember, köztünk pedig még semmilyen kapcsolat nem volt, így hogyan is kérhettem volna számon erről.A férfivel ennek ellenére próbáltuk tartani a kapcsolatot.Bíztam benn, felnőtt, intelligens ember, majd csak "rendbe teszi" ezt a furcsa helyzetet, türelmes voltam. Néha úgy tűnt, sikerült leállítania a nőt, mert időnként eltűnt, majd rendre előkerült a szerelmes posztjaival, stb...Majd tavasszal mégis elmentem a férfi egyik előadására, ahol természetesen a nő is ott volt...Számítottam erre.Valószínűnek tartom, hogy a face.profilomról ismert fel a nő,mert meglepetésemre még köszönt is,természetesen én is felismertem őt. Borzasztó kínos előadás volt.A nő figyelt, szünetben körözött körülöttem, mint a sas,szólni nem mert hozzám, a férfviel pedig nem is köszöntünk egymásnak, oda sem jött hozzám, de a nőhöz sem. Roppant kínos volt.Ahogy vége lett az előadásnak ahogy csak tudtam elmenekültem a helyszínről. Tehát semmi személyes kommunikáció nem történt közöttünk. Majd másnap megírtam a férfinek egy emailben, hogy nagyon sajnálom ezt a borzasztó kellemetlen találkozást, a méltatlan helyzetet és kértem, hogy ne haragudjon meg rám, de többet nem vagyok hajlandó úgy és ott találkozni vele, ahol a nő is ott van. Kimondatlanul a tudtára adtam, hogy ha talákozni akar velem, azt csak előadáson kívül vagyok hajlandó megtenni. Erre az emailemre nem válaszolt! Ezután úgy tűnt megszakadt a kapcsoltunk.Majd néhány hete látom a közösségi oldalon, hogy teljesen váratlanul ismét haza látogat, egy újabb előadást tart néhány hét múlva,amire a nőt "meghívta", engem pedig nem. Ehhez tudni kell, hogy itthon évek óta "működtet" egy "baráti kört", akik rendszeresen látogatják az előadásait és a nő is ennek tagja. Ezt a kört hívta meg az eseményre, senki mást. Én nem reagáltam az eseményt,úgy gondolván, ha akarta volna, hogy menjek, akkor engem is hív. Azóta pedig eltűnt a "szemem elől".

Furcsa lehet ez a történet egy negyvenes nőtől és a kérdés is, hogy Ti mit tennétek a helyemben? Úgy tűnt, kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, az a bizonyos "szikra" és érdeklődés meg volt mindkettőnk részéről a személyes találkozások alkalmával is,de mégis valahogy és valamiért nem megy ez a dolog....Túl hosszú ideje (majd' egy éve!) ment ez a huza-vona,most pedig ott tartunk, hogy szerintem feladtuk mindketten.Én borzasztóan sajnálom és nagyon nehéz lezárnom Őt magamban...

Szívesen veszem a véleményeteket, tanácsaitokat!

Egy elkeseredett "negyvenes"... :-(


2015. jún. 8. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen ennek az egésznek nem volt értelme.Nem úgy tűnt mintha nagyon komoly dolgot akart volna tőled ez idő alatt.A helyedben lezárnám végleg az egészet magamban,és inkább azon lennék hogy olyan kapcsolatot keressek,aki a közelemben van,napi szinten kapcsolatban vagyunk,és normális kerékvágásban folyik az egész.
2015. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te többet éreztél, ő meg ha úgy alakul, lefeküdt volna veled, valszeg a másik nő meg csak rajong érte, és nincs3nek igényei...nincs minden rendben ezzel a pssival, kívánom, hogy találj jobbat.
2015. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a választ! Nagyon kedvesek vagytok! Igen, valahol én is így érzem és próbálom is lezárni....de még egyelőre nagyon nehéz :-( .....és jól esik az embernek a megerősítés... Még egyszer nagyon köszönöm!
2015. jún. 8. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:

" Úgy tűnt, kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, az a bizonyos "szikra" és érdeklődés meg volt mindkettőnk részéről..."


A történetből egyértelműen kiderül, hogy ez csak a te részedről volt meg, az ő részéről csak beleképzelted, vagy ügyesen manipulált.

Ha bármi komolyat akart volna tőled, nem így viselkedik.

Tehát legyen benned annyi méltóság, hogy nem futsz utána, nem keresed, hanem lezárod magadban.

Ha ő továbbra is keres, akkor ajánlanám, hogy öntsetek tiszta vizet a pohárba, beszéljétek meg nyíltan, mik a szándékai veled kapcsolatban. Mert ennyi idő után olyan nincs, hogy nem tudja, vagy bizonytalan, ő sem gyerek már, ennyi idő alatt el kellett tudni döntenie.

Bár sajnos úgy tűnik már döntött is és nem melletted.

2015. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy szórakoztató voltál számára, nem komoly igény. Ha az lettél volna, abszolút biztos, hogy megtalálta volna a módját. Ilyen életmóddal nem lehet valaki annyira tehetetlen, hogy semmi se jusson eszébe.

A másik nővel való együtt látás komoly trauma lehetett neki, a férfiak az ilyen helyzeteket csak akkor kedvelik, ha egyiket se veszik semmibe. A folytatás elárulta, mit választott. Kísérletezhetsz, de azzal csak lejáratod magad. Keress más valakit.

2015. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen!Igazatok van!Abban is mindenképpen, hogy HATALMAS manipulátor az úr!Persze zavaromban azért szét tudtam nézni az előadó teremben és legalább két sor volt ami szerintem tele volt azokkal a nőkkel, akiket hasonló képpen csalhatott oda, mint engem. Engem csak az az iszonyúan hosszú idő zavart meg és ebből gondoltam, hogy komolyan gondolja,amíg "üldözött" a közösségi oldalon... Miért tette?

Aztán -csak, hogy kicsi derűt is vigyek a történetbe- képzeljétek el,amikor ez a bizonyos "hármas" balúl elsűlt találkozás történt az előadáson, valószínűnek tartom,hogy őt is csak megviselte valamilyen szinten, hogy semmire nem jutottuk. Ugyanis másnap láttam, hogy a hölgy, "karöltve" másik kettővel(!!!) csupa szívhez szóló szerelmi bánat ellen vígasztaló posztokkal tűzdelte tele a férfi face.falát. Ebből gyanítom, hogy tényleg "beteg" helyzet lehet ez, ha még a bánatát is enek a nőnek és még ki tudja melyiknek sírja el...

Érdekes az élet...

2015. jún. 8. 14:15
 7/12 A kérdező kommentje:

....és higgyétek el, én nem fogom keresni, szó sincs ilyenről!Azzal is tisztában vagyok, hogy ő sem!...csak kicsit "boldog" voltam végre, vagy legalább is azt hittem és reménykedtem, hogy ő VÉGRE normális...így idő, míg elfelejtem....

De mégegyszer nagyon köszönöm a válaszaitokat!

2015. jún. 8. 14:22
 8/12 anonim ***** válasza:

"Engem csak az az iszonyúan hosszú idő zavart meg és ebből gondoltam, hogy komolyan gondolja,amíg "üldözött" a közösségi oldalon... Miért tette?"


Nyilván mert szórakoztatónak talált. Volt olyan barátom, aki amellett, hogy velem járt, folyamatosan társalgott nőkkel a neten keresztül, volt akikkel még telefonon is, azt is sokáig titkolta előlük, hogy mi összejöttünk. Csak barátilag beszélgettek, mondta ő. Érdekes módon ezek a csak barát hölgyek mind erősek kiakadtak, mikor végül mégis kiderül, hogy mi együtt vagyunk. (Hogy én milyen hülye voltam, hogy ezek után még együtt maradtam vele, abba bele se menjünk)


"amikor ez a bizonyos "hármas" balúl elsűlt találkozás történt az előadáson, valószínűnek tartom,hogy őt is csak megviselte valamilyen szinten, hogy semmire nem jutottuk."

A kérdésben meg ezt írod az előadásról:

"... a férfviel pedig nem is köszöntünk egymásnak, oda sem jött hozzám, de a nőhöz sem"

Na most ha ő annyira vágyott volna arra, hogy valamire jusson ott és akkor veled kapcsolatban, akkor az lett volna az első, hogy odamegy hozzád. Ebből talán a másik nő is értett volna és kilép a képből. De nem, ő figyelembe sem vett. És te ezek után még tényleg elhiszed, hogy megviselte, hogy nem jutottatok semmire?

2015. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez mind OK!De akkor miért "vígasztalják"??? Nem értem, de biztos bennem van a hiba...Nem vagyok, vagy legalább is nem voltam eddig egy nagy "facebook lakó", csak mióta ez a történet zajlik és hetek óta "ápolják" a lelkét valamiért, ezt látom...

Na, de az is tény, hogy meglehetősen zavarba jött az előadáson, mikor meglátott, de annyira azért még sem, hogy a nőt éppen mögém ültette....Gondolom a könnyebb összehasonlítás kedvéért... Ekkortól meg én voltam zavarba, de nagyon, és alig vártam, hogy meneküljek...

Mindegy! Tapasztalat ez is, ami biztos kellett valamiért...ma már így igyekszem felfogni...

2015. jún. 8. 14:49
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8. kommentelő! Miért gondolod úgy, hogy "hülye" voltál amiért együtt maradtál vele, miután kiderültek a "csakbarátnők"?? Ha Téged választott, akkor ő legalább egyértelmű volt. Az, hogy a "csakbarátnők", akik addig is csak barátnők voltak ezt nem nézték jó szemmel, ez érthető, hisz míg Te nem jöttél, ők reménykedtek....hiába. Ő Téged választott! Szerintem ne törődj (természetesen ha még együtt vagytok!) a "csakbarátnőkkel", ők úgyis CSAK azok maradnak!
2015. jún. 8. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!