Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, hogy számos férfi azért kénytelen hazudozni nektek társadalmi státuszát, anyagi helyzetét, társadalmi/szociális helyzetét illetően, mert lehetetlen elvárásokkal operáltok feléjük?

Figyelt kérdés
Kort is írj.
2015. febr. 14. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Úgymis hazudnak, nekik nem kell stb
2015. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondj egy elvárásnak is példát légyszi.
2015. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Jaj ne fárassz már a hülyeségeiddel :-D Hol ismerkedsz a rózsadombon ? :-D
2015. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a hazugságok elég hamar kiderülnek szerintem, akkor nagyobb a koppanás. De miért lenne kénytelen? Jártam már olyan fiúval, akiknek a házába nem volt víz bevezetve, mert egyedül nevelte fel őket az az anyja. És nem emiatt lett vége, hanem mert gyökér volt a srác.

18/L

2015. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 polegirl ***** válasza:
64%
A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de ha én képes voltam rá hogy tanuljak..kínylódjak..és legalább egy átlagos intelligencia és egzisztencia szintet össze tudtam kaparni, akkor ilyen párt akarok :)..
2015. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én már a társadalmi státusz szóból is megértettem, hogy mit szeretnél kérdezni. Nem kell ezt még fokozni.


Mellesleg a kérdésed több szempontból is hülyeség. (pl. általánosítás)

2015. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
"Kénytelenek", hm. Hm-hm-hm. :) Ezt megmosolyogtam.
2015. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Kénytelen hazudni? Lehetetlen elvárások?


Jajistenem. Erre csak ennyit lehet mondani.


Senki sem kénytelen hazudni. Ha hazugsággal indítod a kapcsolatot, főleg egy aránylag fontos kérdésben, akkor az eleve halott. Ha felső kategóriásnak hazudod magad, miközben valahol a nyomortelep közepén laksz egy bérelt szobában két lakótárssal, az nem azért gond, mert csóró vagy vagy valami. Azért gond, mert akkor a lány is úgy áll hozzád, olyanok lesznek a tervezett programok és igenis úgy fogja elképzelni a jövő lehetőségeit. Míg mondjuk hogy ha eleve az igazsággal kezdesz, akkor inkább ő is segít, nem hátráltat azzal, hogy nem is tudott a helyzetedről. Érted, mit akarok mondani.


Azt meg nem nevezném lehetetlen elvárásnak, hogy normális munkája legyen és el tudja tartani magát, 30 éves korára ne a szülei nyakán éljen, igenis dolgozzon és ne csak a hátsóját meressze játszadozás közben.

2015. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Tavaly kipróbáltam egy dolgot, kölcsönöztem egy Audi A8-at, és azzal mentem randira egy másik városba. A lány nem tudta elõre milyen kocsival megyek.

Elvittem egy étterembe, fizettem mindent, átlagosan viselkedtem, kicsit inkább szerénynek akartam látszani, nem játszottam semmi macho pasi f@xságot, jól elbeszélgettünk.

Vacsora után hazavittem a hölgyet, nem énhozzám, útközben megálltam, csókolózni kezdtünk, nagyon felizgatott, de gumi nem volt nálam, kockáztatni egyikünk se akart, de mondta hogy mivel szimpatikus és tiszta vagyok, ápolt külsejū, ezért orálisan kielégít. Meg is történt. Otthon azt mondja hogy szeretné folytatni a randizást.

Akkor közöltem vele hogy az autó kölcsönzõböl van, pénzem nincs talán egy biciklire való sem, és még a szüleimmel élek. 25 voltam akkor.

Vacsora alatt szóba került mibõl van az Audi, azt kamuztam hogy a szülõk menõ vállalkozásában dolgozom.

Mondanom se kell mindennek elhordott, mocskos szeméttõl a hazug disznón át minden voltam.

Mindenki szūrje le a konzekvenciát. Az biztos hogy nem a személyiségem miatt pipázott le a kocsiban.

2015. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Hazug emberrel nem kezdek. Inkább legyen csóró, de őszinte.
2015. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!