Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek elmenni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmenni a barátom előtt nagywc-re. Más is van így?

Figyelt kérdés
A szüleim kisebb koromban,ameddig velük éltem sokszor piszkáltak vele,hogy milyen büdöset csinálok. Ha együtt vagyunk vusszatartom vagy ha már nagyon nem bírom leküldöm a közeli boltba venni valamit.

2015. jún. 9. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekunk is kellemetlen pedig 3 eve egyutt vagyunk :D tudom hogy hulyen hangzik de mi addig zenet hallgatunk mig a masiknak dolga van.

18/L

2015. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez is fel kell nőni. A kapcsolatnak is meg kell erősödnie, stb. Eleinte nekünk sem ment túl jól, de belejöttünk :) Házasságban sok választás nincs, emberek vagyunk :)
2015. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mumusan ***** válasza:
Légfrissítő. ;)
2015. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Versenyezzetek, hogy ki bírja tovább ájulás nélkül a szarodat szaglálni!
2015. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
senki se csinál illatosat! nőlj fel!
2015. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Akár az orra előtt is el merek menni :D Be csinálj ebből problémát, semmi rosszat nem fog gondolni a barátod azért, mert büdöset kakilsz + létezik légfrissítő is.
2015. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nem külön helyiség a fürdőszoba?:O
2015. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Félni rossz. Nézz szembe a félelmeddel és bátran Menj el wc-re.

Belátható, hogy ez egy természetes dolog.

Ő zavarja, hogy emberből vagy?

2015. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
felnőtt párkapcsolat kérdéskörbe hogy jöhet ilyen bilizős téma?
2015. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ez pont fordítva van, a kapcsolat elején ő volt az aki nem mert elmenni a WC-re. Az a helyzet, hogy ápolónő vagyok, annyi mindent láttam már, és éreztem szagokat különböző féléket. Engem már az sem zavarna, ha evés közben mellettem végezné a nagy dolgát.

Ne félj, mindenki üríti magából a bélsárt, és van aminek kellemetlen szaga van. Ez egy alapvető, mindennapi szükséglet, amit nem jó visszatartani.

2015. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!