Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemmel gáz lenne elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel gáz lenne elmenni sétálni, közben beszélgetni, mikozben már új barátom van, aki utálja az exemet? többi lent

Figyelt kérdés

nem fűz már semmilyen szál a régi baráomhoz, csak úgy kíváncsi vagyok mi van vele, meg unatkozok is itthon, és tényleg nem lenne semmi, csak beszélgetnénk.

jogos ezen megsértődni, ha ez az én döntésem? vagy nem?

normális válaszokat kérek, nem oltogatást.köszönöm előre


2011. okt. 9. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
amíg nem csináltok olyat amit kéne szerintem rendben van... bár barátodként lehet azért megkérdezném hogy wattafuck? :D
2011. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DiMalto ***** válasza:
egyszer a barátnőm pont ezzel a kérdéssel állt elém,mivel ez egyeltalán megfordult a fejében gondoltam nem tiltakozok ellene,viszont ott abban a pillanatban eldöntöttem h nekem nem kell ez a lány,azóta nem kerestem!! (9honapos kapcsolat volt)
2011. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fú, hát én nagyon szeretem a barátom... egy ilyenért nem szívesen veszíteném el. ..
2011. okt. 9. 11:00
 4/13 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: Szerintem kicsit eltúloztad a dolgot, vagy már nem szeretted.Ilyenért nem tudnám otthagyni a barátom,ahhoz túl értékes a dolog.

1. válaszoló: valszeg ezt ő is feltenné nekem.

2011. okt. 9. 11:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan mérges lennék. Ha a barátnője vagy, tartsd tiszteletben annyira, hogy nem mész olyannal sétálni, akit a párod utál. Csak baj lenne belőle.
2011. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszod
2011. okt. 9. 11:12
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

undorítóak vagytok ti nők,persze sétálni....mi a fenének?

..sétálj a barátoddal vagy a barátnőddel,utálom az ilyen nőket......fúj!!!!!!!!!!!!4

2011. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekünk is, és tönkretette a kapcsolatunkat. Olyan nincs hogy semmi se történik... Mi is szétmentnük, az exes találkozásai miatt. Elegem lett belőle. Most meg ugye hoppon maradt, mert exe is leszarja, meg én is... Hát van ez így. Akkor tiltani én sem akartam, mert az még roszabb, de attól hogy nem tiltom, nem feltétlen kéne azt csinálnia.
2011. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokban függ az adott személytől, hogy hogyan áll hozzá a dolgokhoz... velem épp tegnap esett meg, hogy az exemnek szüksége volt egy kis segítségre, ezért találkoztam vele. Természetesen azonnal elmondtam a páromnak utána, aki nagyon jól vette a dolgot, nem haragudott, nem véltékenykedett, pedig lenne rá oka, mert voltak bonyodalmak az elején, mikor még nem tudtam köztük dönteni, hogy otthagyjam e az exem a mostaniért. De teljesen jól vette, és szerencsére én is jól vizsgáztam magam előtt. Meg sem fordult a fejemben, hogy bármit is csinálnék vele, és alig vártam, hogy szabaduljak tőle mehessek a páromhoz...
2011. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

a barátom 60 km-ra van tőlem, a barátnőim meg 30 :)

en is utallak teged :)

2011. okt. 9. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!