Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj kiírnom magamból. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj kiírnom magamból. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, de már nem bírom magamban tartani. Akinek van ideje, kérem olvassa el és mondjon véleményt. 6 éve vagyunk együtt a párommal. Én 28, ő 31. 1,5 éve összeköltöztünk egy olyan házba, ami lakhatatlan volt és elkezdtük megcsinálgatni. 30 nm az egész, hát nekiálltunk. 1,5 szoba kész és egy akkora konyha, amibe se víz, se mosogató, se hűtő. De főzni tudok, így annyira mégsem panaszkodhatom. Az elmúlt fél évben semmi nem készült. Fürdőszoba nincs, vagyis a helye megvan, de mai napig "nemkészül" belülről. 1 éve folyamatban. Bent van egy wc, amit esővízzel lehet leöblíteni. Mert ugye még udvari csap sincs... Hurrá. Minden nap anyuék és a "ház" között ingázom, pont ez miatt. Az ő szülei a szomszédban, így neki rohadtul könnyű, 1 nap átmegy 10-szer. Tegnap nagyon durván összevesztünk, mert ismét csak a fejéhez vágtam, hogy semmire nem képes mostanába rámozdulni. Van egy hobbija (rádióamatőrködés), teljesen bele van most b.zulva ebbe a rádiózásba. Antennaállítás, antennahangolás, tápegységkészítés, akármi. Hetek óta azzal van elfoglalva, valamelyik nap 6 órán át csinálta a meló előtt. Hát akkor is a fejéhez vágtam, hogy ennyi időt másra is fordítana, már nem itt tartanánk. Januárban megkértem, fessük le az ablakokat, a festék is megvan hozzájuk. Azóta is csinálja. De ez csak egy dolog a sok közül. Persze én vagyok a hisztis, a rossz, akinek semmi nem jó. És ha nem tetszik, el lehet húzni. Múlt csütörtök óta kérem, csinálja vissza be a padlásfeljárót, mert jönnek le a pókok. Hát azóta is csinálja! Tegnap fújtuk le a pénteki évfordulós kirándulást a nagy veszekedés miatt. De tényleg nekem lennének túl nagyok az igényeim? Miért kéne meghúznom magam? Attól jobb lesz? Anyu néha szokott kaját küldeni, hogy ezzel segítsen. Ő kerek perec megmondta, nem kell anyu kajája, főzzek én, velem él együtt. Oké, csak éppen se elmosogatni nem tudok utána, de még kezet mosni se főzés közben. Oké, megoldom, de azért álljon már meg a menet! Persze ha a fejéhez vágom, hogy majd akkor főzök minden nap ha utána el is tudok mosogatni, akkor én egy mekkora szemét vagyok. Tegnap sütöttem rántott hekket, de picit túl borsos lett. Ehető, csak borsos. Elkezdett velem hepciáskodni, hogy a halat nem is kell fűszerezni, mert az ő anyja soha semmit nem rak semmilyen halra és az mégis milyen finom. Erre én persze visszaszóltam, hogy állítsa le magát. Erre ő felpattant, hogy akkor most átmegy enni az anyjához!! Nekem kellett bocsánatot kérni, hogy maradjon! Én ezt már nem bírom, ki vagyok borulva. Azt mondta majd akkor vesz feleségül, ha nem leszek ennyire hisztis. Mert amint a leírásból is látjátok, én állandóan tök feleslegesen háborgok... Anyuék annyit mondtak erre az egészre, mondjam azt, hazaköltözök amíg nincs bevezetve a víz legalább. Csak ismerem annyira, hogy le se sz.rná, túl büszke ahhoz. Hozzátenném, nem az anyagiak miatt vannak ezek a dolgok. Inkább puszta lustaság.
2015. jún. 10. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Szivem. Anyudnak igaza van. Majd vissza mesz ha ferfi lesz es nem kisfiu. 28/F
2015. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy otthagynám mint a huzat.
2015. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tudod, hogy mit és miért tűrsz el, én külső szemlélőként azt kell mondjam, hogy ezt már nem kéne. Ez is, hogy "majd akkor vesz feleségül, ha nem leszek ennyire hisztis", hát erre mondanám, hogy nem is mennék hozzá feleségül ilyen emberhez...
2015. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg vele akarod leélni az életed? Azt se értem, hogy 6 évet hogy bírtál ki vele. Ideje továbblépni.
2015. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már megmondtam volna, hogy oké, elmegyek, és sok boldogságot kívánok neki és az anyjának, együtt.


Tudod ki tűrné el ezeket....Csak mégjobban tönkre fogsz menni, ha együtt maradsz vele.

2015. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de nekem ő az első kapcsolatom jóformán. Képtelen vagyok lezárni, összecsomagolni és elmenni. Máskor is volt már ilyen, összeszedtem minden erőm és elmentem. Arra várván, észhez tér és egyszer csak csörög majd a telefonom. Élt boldogan én meg 1 hét után elkezdtem hívogatni és visszakönyörögni magam. Nem vagyok normális. Csak mondok egy példát, úgy volt tavaly ősszel kész lesz a fürdőszoba. Pont addigra feljött az aknában a talajvíz, így nem lehetett bevezetni a vizet. Nem baj, megvárjuk még lemegy. Idén tavasz. Rohanok hozzá, lement a víz, köthetjük be. Jajj, nem úgy van az, először kell rendelnünk oda egy új ablakot. Oké, 3 hét várakozás az ablakra. Mondom neki, nem fogsz találni burkolót nyáron. De, fog! Ablak bent, burkolókeresés. Senki nem vállalja, senki nem ér rá. Hurrá!!!! Hozzátenném, a vízhez a pvc cső még tavaly nyáron le lett rakva a földbe, hosszú hónapok után én kezdtem el beásni, mert arra képtelen volt. Aztán meg cirkuszolt velem, hogy mekkora b.rom vagyok, most mit gondolnak róla szomszédok, hogy lehetek ilyen szemét.
2015. jún. 10. 11:08
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

" Aztán meg cirkuszolt velem, hogy mekkora b.rom vagyok, most mit gondolnak róla szomszédok, hogy lehetek ilyen szemét."


:) Reménytelen eset.

2015. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarnád, képes lennél otthagyni, de nem teszed.

Épeszű ember ezt nem tűrné.

Akár mennyire szar, tök mindegy, hogy az első, LE KELL LÉPNI.

Namármost, ha te erre képtelen vagy és önként dalolva vele maradsz, akkor meg maradj csendben és ne siránkozz, mert ez a te döntésed, szenvedj akkor nyugodtan.

2015. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Bocs de te nem vagy épp....szerintem kb kiszúrta hogy veled már akármit lehet, szóval boritékolhatod hogy így marad ez mindig...
2015. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ennel egyedul is jobb pedig, ugye Kerdezo?
2015. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!