Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből éreztétek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből éreztétek azt, hogy defekt van a kapcsolatotokon? Milyen jeleit észleltétek? 20L

Figyelt kérdés
Pl.: a párotokkal terveztétek a jövőtöket, aztán jött a fordulat...
2015. jún. 11. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttam, hogy nem örül annyira nekem, ha meglát, mint előtte. Nem kezdeményezi a szexet. Nem talál ki olyan kreatív meglepetést, mint korábban. Jobbakat nevet a szobatársával, mint velem. Ha kimegyünk egy szál cigire, akkor nem vár meg, ha előbb elszívja(korábban mindig megvárta azt a 25 másodpercet). Már nem emlegette a terveket, amiket együtt szőttünk.

Ilyesmik. Elég fájdalmas volt.


(igen, és kiderült, hogy már nem szerelmes belém, de szakítani nem mer, mert fél, hogy elveszít, mint barátot és két hónapig szivatott, mert velem volt, de közben pontosan tudta, hogy részéről kevés az érzelem, és hogy emiatt szét fogunk menni, de nem volt elég tökös bevallani magának se, a szemétje, ezért nekem kellett szakítanom úgy, hogy én igenis vele képzeltem el a jövőmet. P.csa. NA, MOST JÓL KIíRTAM MAGAMBÓL!:) )

2015. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23f
2015. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Azt érzékeltem, hogy a barátnőm nem tud ellenállni a kalandvágyának. Próbál, de nem ösztönös számára a hűség. És ez elég nagy gond... hónapokig nem mértem fel ennek ajelentőségét, aztán hirtelen a szakítás ötletével állt elő... most ilyen függő helyzetben vagyunk. Éljen.

25F

2015. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Hogyvagyunkma? leírta azt,amit én is akartam.

Mikor már érzed,hogy ez nem olyan,mint az elején,már nem akar minden percet veled tölteni,már nem hív este,aggódva,hogy miért nem írtál,már nem ugrik a nyakadba 's csókol meg minden találkozásnál...

Mikor már megkopott a láng,sőt el is aludt.

2015. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
egyszerűen már többet vett el, mint adott.
2015. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 ***** válasza:

Mikor összeköltözés előtt állva, eljegyzés tervezése közben kerek-perec közölte, hogy nyitott kapcsolatot akar, merthogy nem élte ki magát. Rövidesen szakítás is lett a vége, természetesen.


22/N

2016. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!