Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léptetek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek túl az első hosszú kapcsolatotokon? Megszokás miatt volt nehéz elválni?

Figyelt kérdés
3 évig voltam együtt a párommal,és a vége felé már nem úgy működtek a dolgok ahogy kellett volna,ezért szakítottam...bár ő nem akart,mert aztmondta nagyonszeret...A szakítás óta eltelt 3 hét,és olyan szinten hiányzik,hogy ki sem mozdulok a lakásból,be vagyok gubózva a szobámba,teljesen kilátástalannak érzem az életem...olyan furcsa,hogy nincs mellettem,és ha összejönne egy lánnyal,képes lennék tropára szedni a csajt...:S szerintetek ez azért van mert még szeretem,vagy csak a megszokás?Nálatok,hogy működött ez?
2011. febr. 11. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen szereted még és ez azért ciki mert te szakitottál vele... általában ki szakit annak a könyebb, jó nem sokkal de egy kicsit. Minden szakitás nehéz nagyon erösek az emlékek és rengetegszer hiányzik. Probálj meg kimozdulni barátnökkel akármerre ha nincs kedved akkor is probálj keveset agyalni a dolgon és mindig foglald le magad hogy ne legyen idöd mágállni és ujra és ujra belegondolni.Igy lehet kicsit tultenni magad rajta, de igy se lesz könnyü..
2011. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 év után érdemes lenne megpróbálni megbeszélni a dolgokat. Nyilván való, hogy szereted. Nem szabad elengedni. Ne csinálj ilyesmit. Te szakítottál, neked is kell visszafogadnod.

Tedd meg ezt mihamarább.

Ő is nagyon szeret. A problémákat meg lehet oldani.

Valószínű, hogy megbánod, ha el hagyod őt most menni.

Sok sikert és sok boldogságot.

2011. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!