Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit érzek. Továbbra is szeretem, de egyszerűen nem tudok neki megbocsájtani. Jött a szokásos szöveggel, hogy több ilyen nem lesz, nem gondolkodott stb. meg keveset lát engem (heti 2x)és emiatt néha elfelejti mennyire is szeret. Amint ezt kimondta szakítottam vele, de én nagyon szeretem még most is. Nem tudom jó döntés volt-e. Ti adnátok neki még esélyt? 1 éve vagyunk együtt. Mindketten 19 évesek vagyunk.

2015. jún. 12. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még szinte semmit nem éltetek, meg fog csalni akkor máskor is...
2015. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kapcsolat után 19 évesen? Nem.
2015. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"néha elfelejti mennyire is szeret"


Ó ba**d meg... xD

2015. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnek. Mi a parommal 3 eve vagyunk egyutt es tavkapcsolatban elunk, egyikunk se csalta meg a masikat soha. Ha a te parod 1 ev utan megcsalt akkor ne remelj tole sokat.

18/L

2015. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 eper-répa-barack ***** válasza:
Nem adnék.Aki képes megtenni ezt (Mert értem én,hogy vannak a kapcsolatban hullám völgyek és eljátszik egyszer-egyszer az ember a gondolattal,hogy mi lenne ha, de ha meg is teszi..), az nem szeret igazán. All in feltette a kapcsolatotokat, egy légyott-ért.Akkor viselje a következményét, te találsz mást.Ezerszer,százezerszer jobbat.
2015. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 30-50 évesek lennétek és 1 család akik régóta együtt élnek, akkor azt mondanám el lehet nézni egy kis félremenést, de nem 19 évesen...
2015. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19 éves, hajtja a vére megbotlott. Igen, esélyes, hogy még lesz rá példa. (vagy volt, de csak egyet tudsz) Nem mondhatom, hogy ne bocsáss meg, de azt sem, hogy ige. Eldöntened neked kell. Maximum támpontot adhatok neked. Tarts egy alapos önvizsgálatot, hogy biztosan nem a női sértettséged, vagy egod szól be, és pláne ne a társadalmi reflex (az én, vagy mások véleménye) döntsön helyetted. Tedd serpenyőbe (ezek nélkül), hogy egyfelől mennyire szereted és ezt a krízist át tudod e hidalni, (mert ez krízis) avagy sem.

A beszólása, hogy elfelejti mennyire szeret, az engem is zavar. Másfelől heti 2 találkozó tud ilyet okozni, ha legalább egyik részről nem annyira erős az érzés.

És úgy tűnik ha "lepucolod" a helyzetet, és objektíven szemléled lehetséges, hogy ő közel sem szeret annyira mint te őt.

Ez alapján kell döntened.

2015. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát remélem ebből tanultál most, hogy heti max 2 találkozás annyi, mintha bárki mással találkoznál...
2015. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit mit...hát dicsérd meg. Megérdemli, tisztel téged. Végül is csak megcsalt.
2015. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, hogy megéri-e.

Én is megcsaltam a barátom, ô nyelt egy hatalmasat és kb. 1 hónap mosolyszünet után folytattuk. Tudom, hogy nem tenném meg vele, se mással.

2015. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!