Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom a "legjobb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom a "legjobb" barátnőmmel! Szerintetek jól tettem, hogy vele maradtam?

Figyelt kérdés
3szor csalt meg vele. Azt mondta azért tette, mert nem érezte azt,hogy már a barátnője vagyok. Abban az időben sokat veszekedtünk, pont azért, mert az állítólagos legjobb barátnőm össze vissza hazudott rólam,hogy én így viselkedek, ekkor és ekkor megcsaltam. Amikor szakítani akartam vele állandóan hívogatott, az anyja is,hogy megöli magát, tiszta erőből verte a fejét a falba, még le is akart ugrani az 5ik emeletről. Azóta már elmúlt 1év, látom, hogy törekszik, de én ezt nem tudom elfelejteni. Hogy tudták ezt velem tenni?A volt legjobb barátnőm tudtam,hogy ilyen, de gondoltam volna, hogy ezt megteszi, se a páromról. Szerintetek jól döntöttem, hogy vele maradtam?

2015. márc. 25. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Te tudod, de az 1000%, hogy én nem maradtam volna ezek után vele, legalább akkor már valami idegennel csinálta volna. De a zsarolás miatt inkább akkor se.
2015. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Napi kamu kérdés.
2015. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Röviden tömören? Nem. Különben is aki ilyen labilis mentálisan, attól menni kell. Gyorsan. Plusz még meg is csalt, nem tudom miről beszélünk.
2015. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul tetted, nem elsősorban a megcsalás miatt, azt akár pozitívan is fel lehet fogni, hanem a lelki zsarolás miatt amit alkalmazott veled szemben.
2015. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer leszúr, de akkor már késő lesz kislányom.
2015. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én férfiként is azt írom, hogy ki kellett volna az első alkalom után dobnod a fickót. Ez így minden csak nem normális párkapcsolat. Ne nyeld le ezt neki!
2015. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én barátnőim rá sem néznének a barátomra ez afféle csajkódex..

de hát kinél mi én biztos nem maradtam volna vele és nagyon valószínű h te is megfogod bánni.


23L

2015. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Nekem van jobb dolgom is, mint, hogy kitaláljak idióta kérdéseket. Azóta rendben van minden,csak bennem van ez meg,persze,már nem is tudok benne bízni. Különben az anyja hívott fel,hogy miket csinál és, hogy adjak neki még egy esélyt,mert tudja milyen a fia.
2015. márc. 25. 18:41
 9/18 anonim válasza:
Úr isten. Én gondolkodás nélkül elhagytam volna... De mint írtad eltelt egy év és látod, hogy törekszik. Szerintem maragyj vele és próbálj nem gondolni a 'barátnődre'. Úgy gondolom várd ki, hogy tényleg megbánta e, teljes szívéből és akkor soha ne hagyd el ;) :)
2015. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem maradtam volna vele.Volt egy kapcsolatom ami 4 évig tartott az akkori párom nagyon féltékeny típus volt megelégeltem és mondtam neki ennyi volt akkor ő is ilyeneket mondogatott nekem hogy az ő élete nélkülem nem ér semmit és ha nem fogadom vissza neki nincs értelme élni és el is kezdte magát vagdosni. Erre megijedtem és visszafogadtam de aztán rájöttem hogy ha mellette maradok nem leszek boldog és ebben a helyzetben sajnos muszáj magamra gondolnom hát elküldtem. Kb. 5 éve volt ez. A srác nem tett magával semmit azóta már van egy másik barátnője és láthatóan jól el vannak. Amit ezzel mondani akartam hogy egynémelyik ilyen zsarolás csak hirtelen felindulásból jön és az illetőnek amúgy esze ágában sincs olyat tenni. Neked meg nem kell amiatt szenvedned hogy valaki ilyen elmezavarodott.
2015. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!