Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éjszaka felébredtem és láttam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka felébredtem és láttam, hogy a barátom álmában elélvezett. Hogy kellene az ilyet lereagálni? Egyáltalán felhozzam előtte a témát? Kínos az ilyen a fiúknak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
csak akkor kínos, ha nem rólad álmodott, miközben elélvezett... márpedig ha megkérded és így volt úgysem vallja be
2010. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne már kínos, ha nem róla álmodott? Az álmairól senki nem tehet. Én is álmodtam már mással, a pasim is álmodott már mással, hát most nagy ügy.
2010. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
van egy olyan sejtésem, hogy a kérdező nem örülne neki, ha a barátja a magömlést mondjuk egy másik csajnak szánta volna... vagy tévedek?:)
2010. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran vagytok ti együtt, mert a rendszeres szexel ez elég ritka.Szerintem ez természetes és ne hozd fel a témát mert lehet hogy zavarba jön.Hány évesek vagytok?
2010. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ennek köze nincs a rendszeres szexhez... álmában jó volt neki elélvezett ennyi.. kérdésedre válaszolva.. szerintem úgyis feltűnt neki nyilván.. ha nem hozta szóba te se említsd.. lehet kínosan érint a dolog.
2010. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De jó a barátodnak, én mindig felébredek a csúcs előtt.:)
2010. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ő felhozza neked, ha álmodban jön meg a havi vérzésed?

Te is inkább hagyd békén.

2010. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik magömlésnek, és >általában< olyankor történik meg, mikor már túl sok ideje nem maszturbál egy férfi. Velem is történt már ilyen, pedig még csak 15 éves vagyok. Szerintem ne hozd fel neki, csak zavarba jönne. Biztos nem merte kiverni egy ideje, vagy csak nagyon jót álmodott... :)
2010. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én 17 éves vagyok, a barátom bedig 22.Reggel szolidan megkérdeztem tőle, hogy mit álmodott...nem emlékezett teljesen rá, de azt mondta hogy volt benne LG telefon :)

Na most elemezzék ezt az álomfejtők :)Valaki élvezett már el LG telefonra? És amúgy rendszeresen élünk nemi életet, csak tegnap nem csináltuk mert megjött.

2010. febr. 28. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak füllentett neked és rólad álmodott, aligha hinném hogy egy telefonra élvezett el. Én legalábbis tuti nem tudnék :) Az előző voltam
2010. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!