Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet lereagálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lereagálni egy rakat bunkó pasi beszólását?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer fordult elő velem hogy sétálgatok békésen, és egy csorda kan behuhog hogy milyen ronda vagyok, és egyéb trágár kifejezéseket vágnak utánam. Engem ez már zavar, és sajnos ahol élek az hemzseg a hasonló taplóktól. ..van valami frappáns reakció erre hogy azért ne is rohanjanak utánam szétcincálni?:)
2011. aug. 8. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lol :DDDDDD
2011. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fütyülnek, akkor egyszerűen lehetne mondani egy "Mi van, rigó b*szat az anyádat?" kérdést... De arra, amit mondtál... Hú, mindjárt gondolkodom... :)
2011. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi van, meguntad az életed?

Én ezt szoktam mondani az ugató csöveseknek.

2011. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit? Egyszerű! Ne figyelj oda rájuk! Hadd mondják! Ne is nézz rájuk... tégy úgy, mintha nem rád mondták volna! :D Nézd őket hülyének, ha már tényleg azok! XD
2011. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
összesítek az eddigiből: loooool, meguntad az életed, vagy egy tulok b*szta anyádat? ( és mivel elhangzott a veszélyes anyázás mert hülye vagyok, lélek szakadtan elkezdek rohanni amire még gyúrok ) de azért előtte jól megnézem őket hogy milyen hülyék:D
2011. aug. 8. 00:33
 6/12 A kérdező kommentje:
és persze nem nézek rájuk, mert soha ne nézz vissza menekülés közben
2011. aug. 8. 00:34
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Menj oda és sorra rugdosd tökön őket, úgy, hogy kifeküdjenek xD

De előtte azért figyelmeztesd őket, hogy ,,Mi van bu.zi, nem szeretnél már gyereket?"

És ha erre is ugat, akkor meg csak intézni a tojásokat! ;D

2011. aug. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak mondd azt neki, h: Tényleg ilyen kicsi? Szerintem le se esik, majd nekik, h mire érted. XD
2011. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

01:21


Azzal a marhasággal semmit nem érsz. Azt hiszed majd hagyják? A lány rúgna, de a fiú kivédi, majd ezért megerőszakolja vagy földbe veri a lányt.


Még ha sikerülne is tökönrúgnia, normális fiút ez akkor sem fektet ki (csak a pancsereket), mert ellenáll a fájdalomnak, és rögtön földbe veri a lányt.

Bár igaz, elég csak pinán rúgni vagy mellbe verni a lány.

2011. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zuperapuka ***** válasza:
Szerezz egy rocket launchert :D
2011. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!