Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok nélküle lenni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok nélküle lenni de mikor találkozunk akkor meg nyuszi vagyok :/?

Figyelt kérdés
van egy lány akit nagyon szeretek mindent megtennék érte és nagyon hiányzik mikor nem látom de mikor ott vagyok vele szemtől szmbe összeszorul a gyomrom torkomban a gombóc és tudjátok olyan szar tudom hogy szeret de nem merem megcsókolni nehogy ez a nagyon jó barátság megszakadjon.
2010. febr. 28. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

HaHAHAHAHAHAHAHAHAHAhA


rábasztál, menj és vegyél guminőt azon gyakorolhatsz

2010. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okos vagy fiam...xD
2010. febr. 28. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem elötte igyál meg 2 doboz sört és bátrabb leszel töle de komolyan... én is ha iszom 1-2-öt bátrabb leszek !!!
2010. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ha én iszom abból semmi jó se lesz mert akkor túl bátor vagyok :/
2010. febr. 28. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem izgulni ennyire. Ahogy írtad, szeret a lány. Kezdeményezz. Hívd el valahová és a megfelelő pillanatban csókold meg. Kockáztatnod kell, mert ha most nem teszed, később nagyon fogod bánni.
2010. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős. Úrrá kell lenned a szorongásodon. Palástolni a túl nagy vágyat és úgy viselkedni, mintha barátaiddal lennél, persze, ha van rá alkalmad bókolj, éreztesd, hogy több ez annál.

Aztán holdfényes éjszakán séta és beszélgetés a csillagok alatt. Megfoghatod kezét, hogy "gyere" és szelíden elhúzod valahova. Ha nem akarja észre fogod úgyis venni. Ha meg igen nyugodtan lehet egyre közelebb kerülni és jöhet a csók:)

Félelemben nem lehet élni, attól félni, akit szeretsz pedig egyenesen ostobaság. Szurkolok!:)

2010. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát egyszerűen mikor velem szemben áll egyszer csak így puff kezem nem birom mozgatni meg semmi ott a gombóc a torkomban meg minden elhívott magukhoz megnézni egy filmet beszélgettünk meg minden és a végén megakartam csókolni búcsúzkodáskor csak nem úgy fordult a fejem és arcra puszi volt :/
2010. márc. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!