Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszem, hogy bárki elolvas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem, hogy bárki elolvasná, de. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok kapcsolatban egy fiúval. Más, nem átlagos paramétereken mozgunk sem ő, sem pedig én. Különleges a kapcsolatunk, még is nagyon idegen és kizáró. Ő egy feltörekvő előadóművész, én pedig képzőművészettel foglalkozom. Nagyon intelligens, okos, tájékozott, szereti mindennek a valós értékét meglátni, objektív és materialista szemlélettel tekint a beható környezetre. Jómagam ennek az ellentéte vagyok, nagyon szubjektív és érzékeny, sebezhető embernek mondanám magam.

Furcsán, nem hétköznapian bánik velem, de talán ez nagyon kegyes jelző. Vidéki vagyok, minden héten feljárok a fővárosba, hogy találkozzunk, már fél éve, ő még egyszer sem látogatott meg, nem tudom ez mennyire normális. Nagyon sok érdekes dolgot csinálunk és jó érzés vele lenni, még is szórakozóhelyeken magamra hagy, leül lányokkal beszélgetni fél-1 órára, aztán mindig együtt megyünk haza és otthon, nála nagyon kedves és odaadó. Elvárja, hogy mindig rendet tegyek nála, főzzek és csináljam meg amire kér, közben észre sem veszi, hogy mondjuk én ma még nem ettem. Szex közben durva, amit nem bánok, de nem igazán tud és nem is akar kielégíteni, és ez nem is zavarja őt. Azt mondta, sosem volt még ilyen jó arc egyik barátnőjével sem, ami annyit jelent mondjuk talán, hogy mindig vesz olyan dolgokat amit szeretek (gumicukor) és nem szar le annyira mondjuk. (Sajnálom ezeket az unalmas tőmondatokat, nagyon elvagyok keseredve.) Nagyon sokszor megbánt és mikor megakarom ezeket beszélni, csak annyit válaszol, hogy "ez az, amire nekem nincs szükségem". Szeretem őt, mert nagyon inspiráló ember, sosem unatkozok mellette és a lénye is, amit takargat az is nagyon szerethető, de ez, ez általa formált szerep, ami nagyon férfiasnak látszik, dominánsnak és határozottnak úgy érzem kezd ránőni. Nem tudom mit tegyek, hogy valamit rosszul csinálok vagy mit kéne még tennem, hogy ne érezzem magam folyton ostobának mellette, nagyon agresszív tud lenni én meg elfojtom a dolgokat, igazából fogalmam sincs, csak valahogy szeretném, hogy ne hasson rám ilyen intenzíven ő, és ne befolyásolja a napijaimat az mondjuk, ha kér egy meztelen képet rólam én pedig nem küldök és ő ezért kiakad. (Mellesleg megcsalt egyszer.)


2015. jún. 16. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletlen veled, kihasznal. Egyertelmu, hogy rugd ki. Semmit se tegyel mast! Egyre szemetebb lesz, Alazni fog ,egy ido utan meg jol meg is fog verni rendszeresen. Ez egy folyamat, aminek az elejen vagy. Minden bantalmazott no , aki tulelte, ezekrol afazisokrol szamol be. H

Ha okos vagy, felreteszed, hogy szerelmes vagy es kirugod! N

2015. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szexre meg takarításra vagy jó neki,nem érdekli hogy te mit akarsz, hogy mit érzel, ez az igazság. Az ilyen embereket ki nem álhatom. Te csak azért szereted mert férfias, de közben egy bunkó és önző.
2015. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt az egyet csinálod rosszul, hogy nem dobtad ki 5 hónappal ezelőtt. Az előttem szólóknak teljesen igaza van. Már most bántalmaz (fizikailag csakúgy, mint lelkileg), most lépj le, amíg nem késő!!!
2015. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy. Én is csak azt tudom tanácsolni hogy rugd ki, hisz nem érdemel meg téged. Ha mellette maradsz, mindig te fogod húzni a rövidebbet, hisz eddig is így volt, miért változna ezután? Csak magadnak teszel szivességet azzal, ha minnél hamarabb megszakítasz vele minden kapcsolatot.

Hidd el, vannak még rendes pasik akikre szintén fel tudsz nézni, sőt ők is ugyanúgy felnéznek rád. Egy kapcsolatban oda vissza kellene működjön minden: kezdve azzal hogy néha neki is mennie kéne hozzád, ne mindig te menj helyébe. Ez az egész úgy rossz ahogy van. Javaslom próbáld meg külső szenlélőként végigolvasni amiket leírtál, beláthatod hogy nem sok pozitívat tudtál róla írni.

Ne pocsékold az időd egy ilyen emberre, nem érdemli meg. Tudom hogy nehéz, de tényleg csak magadnak használnál ha kiszálnál egy ennyire egyoldalú kapcsolatból.

2015. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos? A privát üzenetemmel úgylátom 200 % on cseng össze az összes eddigi válasz. Szerinted mit kéne tenned??

Még ha fáj is. Most még olcsón megúszhatod.

2015. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A reakcióm míg elolvastam: [link]


Nem tűnsz buta lánynak. Kezd elmúlni a rózsaszín köd és folyamatosan észreveszed milyen ember is valójában. Nem fogod tudni megváltoztatni(megnevelni) ő ilyen, kész.

Sokkal jobbat érdemelsz de tényleg! Úgy tűnik, hogy ezért a kapcsolatért csak TE akarsz tenni. Az meg NEM MŰKÖDIK!


NE ragadj le nála kérlek! Az az Ő, aki előre felé mozdítja az egész énedet. Olyan mintha Te valami alsóbb rendú faj lennél, ne már.

2015. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"hogy valamit rosszul csinálok " - szerintem is, kb. mindent.

Most a gumicukor ér ennyit, vagy mi?

Egy önző, éretlen kis p_cs, mi köze ennek a férfiassághoz?

2015. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:

Gondolom magadat nem becsülöd semmire.

Ezért lehet veled ezt megcsinálni.

Komolyan erre vagy jó, hogy valaki megdugjon, aztán leszarjon? Szarik rád, megcsal? Szerinted egy ilyen ember mennyire becsül?

Kérdés olvasása közben az is megfordult a fejemben, hogy ez kamu.

2015. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még szimpla barátnak se kellene ilyen ember.Rúgd ki minél gyorsabban.
2015. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Kezdhetném, mint Esterházy: "Nem találunk szavakat"


"intelligens, okos, tájékozott, szereti mindennek a valós értékét meglátni" - akkor:

1. Benned nem lát sok értéket

2. Távol áll tőle az intelligencia


"Elvárja, hogy mindig rendet tegyek nála, főzzek és csináljam meg amire kér, közben észre sem veszi, hogy mondjuk én ma még nem ettem. Szex közben durva, amit nem bánok, de nem igazán tud és nem is akar kielégíteni, és ez nem is zavarja őt. "


Tulajdonképpen majd minden szóra azt kellene felelni, hogy vedd már észre magad, egy ócska rabszolgának tart.


Mi van ebben, ami egy párkapcsolatba, akármilyen laza művésziességgel belefér?

El akarod mondani, mi bánt, - neki meg arra nincs szüksége? Rád meg igen, - jobb vagy mint egy guminő, nem kell felfújni, meg kimosni, és még rendet is csinálsz.

2015. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!