Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bűnhődök más miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűnhődök más miatt?

Figyelt kérdés

A párommal három éve élünk együtt. Együtt neveljük az előző házasságából született gyerekét. A gyerekkel nagyon sok gond van, tanulásban, viselkedésben, stb. Engem kimondottan nem fogad el.

Nagyon szeretnék gyereket, sajnos már negyven éven felül vagyok de bevállalnám, mert úgy lenne teljes az életem. A párom nem akar, az exe viselkedés miatt, a sok gond miatt amin átment, a sok megaláztatás amit átélt miatta.

De most azért mert ő nagyot csalódott és egyedül maradt két gyerekkel, nekem kell bűnhődnöm????

Annyira vágyódom egy kisbabára, hogy már belebetegszem:(


2015. jún. 17. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tényleg: kérdezd meg azt a nagyon jó embert, miért bűnhődsz...


"A párom nem akar, az exe viselkedés miatt" - mármint gyereket, ugye?

A többit meg persze, hogy akarja, - akkor ne jut eszébe az exe viselkedése????

2015. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

"Ha a férfi szeretne, akkor belemenne"


Ha a nő szeretné a férfit, akkor lemondana gyerekről, tiszteletben tartva a partnere érzéseit. Ezek a "ha szeretnél" dumák olyan érzelmi zsarolás-ízűek, és minden egészséges személyiségű ember menekülőre fogja tőle. Még akkor is, ha amúgy tényleg szereti a másikat.

2015. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12 szerintem az az ember, aki elnézi hogy a gyerekeit neveli és tőrödik velük egy olyan ember akinek nincs gyereke, az a minimum, hogy ha szeretne gyereket, akkor a kérés teljesitődik. Ellenkező esetben nevelje egyedüól a gyerekeit az ürge. Akkor majd megtudja hogy egy gyerek micsoda, nem csak a jót fogja kapni belőlük, mint ahogy az apák kapják, aztán a nőé a küzdés :)Kiváncsi lennék az ürgének mekkora szája lenne utána.
2015. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Most látom mennyire kuszán írtam a kérdést...bocsánat. Egy gyerekről van szó egy kislányról.

Egyébként köszönöm a sok hozzászólást, elgondolkodtam most igazán...a negyven év feletti szülésről én is tudom hogy veszélyesebb, félek is picit. lehet hogy ezért is törödöm bele a dolgokba...tényleg elgondolkodom most az életemen és újra és újra elolvasom a tanácsaitokat. Mindenkinek köszönöm aki időt szánt rám.

2015. jún. 19. 10:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!