Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha evés közben állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha evés közben állandóan hangosan szürcsölne, nyamnyogna a párod, még a rágógumit is hangosan csattogtatná, kiadnád az útját?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak lebszarintNam hogy tanuljon mar meg kulturaltan enni.

18/L

2015. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek olyan tényezők, amik az ismerkedési szituációban ki szoktak derülni, tehát ha zavarna, akkor össze se jönnék vele. Ha az elején nem vettem észre, akkor inkább arra gyanakodnék, hogy annyira kiábrándultam belőle, hogy már minden idegesít, amit tesz, és ahogy teszi, ezért valószínűleg szakítanék. De nem az evési szokásai miatt, hanem mert ha már ilyeneken rágódnék, hogy hogy eszik, akkor ott tuti nincsenek érzelmek.
2015. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy paraszt. Kapna egy előkét és szépen megtanítanám enni, na babuci nyisd ki szépen a szádat, azaz hamm és szépen rágd meg.
2015. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem! Rákontráznék atom nagy szürcsöléssel, csámcsogással, rágóbuborék fújással, hátha észreveszi magát. :D Rászólnék, hogy viselkedjen már! :)
2015. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen hangok úgy felhúznak,hogy észrevenné rajtam,hogy idegesít.Igen rászólnék,ha állandóan csámcsog,szürcsöl,ropogtat,direkt nagyokat böfög:D vagy csattogtatja a rágót:D
2015. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha beteg és azért van ez igy akkor megérteném, ha egészséges, akkor nem maradnék csendben, az tuti:D
2015. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már csak azért is csinálnám minél jobban idegesíti annál jobban csinálnám, mert élvezem ezt a helyzetet.

Utolsó előtti mit csinálsz? Megverés lesz? Jaj de tele a gatya a csokival. Ha rám merne szólni na akkor én felháborodnék az biztos tőlem aztán lehet akármilyen ideges a csaj már csak azért is csinálnám. Az első válaszoló meg mi az, hogy lecseszi? Netán az anyja?, vagy mi a rákos g.x..ci?.

Na:! Ennyit erről kedves XD!

2018. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam: Utolsó:! Ha nem maradsz csendben, akkor én sem maradok ám csendben én örömmel állnék a dolgok elébe.
2018. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!