Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 26 éves pasim kislányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 26 éves pasim kislányokra állandóan kislányokra keres rá facen. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok otthon a facebookján állandóan 13-14 éves kislányokra keres rá, ,nézegeti a képeiket, ugye tudom a jelszavát és a tevékenységnaplóban meg lehet nézni a keresési előzményeket. Ismeri őket,de kicsit akkor is aggasztó számomra,nem tudom mit tegyek. :(

20/L


2014. szept. 7. 13:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibáért az első sorban :D
2014. szept. 7. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:

100.dik kérdésed ez, nem?

De még mindig azt mondom, hogy BESZÉLD MEG VELE. Most azt várod, hogy varázsoljuk el a kislányokat onnan, vagy mi más választásod van, azon kívül hogy megbeszéld vele?

2014. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Az aggasztó hogy 20 éves vagy a pasid meg 26. Aztán a másik is aggasztó.
2014. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első ilyesmi kérdésem, és eddig a korkülönbség nem jelentett gondot
2014. szept. 7. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a korkülönbség teljesen normális, miről beszél a második?

De kérdező, tényleg beszéld meg vele ezt, mást nem tudsz tenni.

2014. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz, de nem vagy egyedül a helyzettel. Valószínűleg csak azért szeretnek utánuk kutakodni, mert ezek a lányok most kezdik próbálgatni magukat, és meglehetősen extrém módon húzzák az emberek agyát azzal, hogy mindenüket mindenhova kipakolják, ezzel kiprovokálva a figyelmet és az elismerést.


Nekem (20:))is volt dolgom ilyen sráccal (ő is 26 :)), bár ő a nyílt utcán bámészkodott utánuk nagyon feltűnően - a társaságomban. Miután megmondtam neki, hogy nekem ez nem tetszik, és hogy akár le is léphet, szabadkozni kezdett, hogy ezek csak gyerekek, mégis mit akarna tőlük... És nem is csinálta többet, legalábbis miközben vele voltam.

2014. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ilyen tiniripancok ellen nincs mit tenni
2014. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!