Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha terhes lenne az exbarátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes lenne az exbarátnőtök úgy hogy már mennyasszonyotok van mit tennetek?

Figyelt kérdés
Ha már a mennyasszony tudná meg lenne beszélve,és úgy éreznétek hogy feleledtek az érzések a volt barátnő iránt. Tamogatnatok a gyerek megtartását és kibekulnetek a volt barátnővel?
2015. jún. 18. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyorsan lett a menyasszonyod a leányzó, ha eközben derül ki az előző csajod terhessége. :)


Így jár, aki virágról virágra száll. :)


(Bár nem írtad, de gondolom arról van szó, hogy tőled terhes. :P)

2015. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd a menyasszonyt, nem igaziak az érzések felé, ezt te is tudod. Ha még mindig érzel valamit a volt barátnő iránt, akkor közösen kell döntenetek a továbbiakról: kettőtökről és a születendő gyerekkel kapcsolatosan is.
2015. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán önzetlenül jót akarnál, akkor a menyasszonnyal befejeznéd. Mert ha szeretnéd, nem támadtak volna fel a volt barátnő iránt az érzések, mert az terhes lett.

A volt barátnőt pedig békén hagynád, mert ha igazán szeretnéd, akkor is szeretted volna, ameddig nem volt terhes.

Valójában hosszútávon egyik mellett sem tartanál ki, nem lennél hozzájuk hűséges.

A gyerek viszont a te gyereked, róla gondoskodnod kellene neked is és tartani vele a kapcsolatot, ő nem tehet az egészről.

2015. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen, az időrend nem stimmel... ugye eszerint 2 hónapba bele kellett férnie annak, hogy a barátnő megtermékenyült, majd ex lett, majd lett egy új kapcsolat, és eljegyzés is... mert ugye úgy sacckb a 10. terhességi hét után - ami valójában átlagban az aktus utáni 8., tehát 2 hónap - már semmi értelme a "Tamogatnatok a gyerek megtartását" kérdésnek, mert nem fér bele az időbe az AB.

Szóval nem azért, de ez a kronológia még egy baknyúltól is teljesítmény lenne:)))

2015. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a terhes exbarátnő aki még el is hitte a gyereke apjának hogy szereti:)
2015. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam mennyi ideje jár a mennyasszonynyal de gondoltam nyilvánvaló hogy a kapcsolat évek óta tart, és félrelépés során lett terhes az exbaratnő a pasitol.
2015. jún. 18. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező (#6), ez esetben meg azért nem tudom értelmezni a kérdésed, mert a labda a menyasszonynál pattog, és nem a férfinél, őt csalták meg, neki kell erre reagálnia valahogy.

A férfi helyében meg én otthagynám mindkettőt és keresnék egy harmadik nőt idővel... a menyasszonyt azért, mert nyilvánvalóan nem szeretem, az exet meg azért, mert egy gyerekkel akar megfogni, amikor tudja, hogy menyasszonyom van...

2015. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjuk már ezt a "gyerekkel megfogni" dolgot. A pasi is ott volt, amikor összehozták a gyereket, nem ártatlan áldozat...
2015. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem mondta, hogy "ártatlan áldozat" lenne... ettől függetlenül az csak bizonyos nők masszív téves eszméje, hogy egy gyerekkel egy férfit meg lehet szerezni/tartani hosszú távra...
2015. jún. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Bevallanám a menyasszonyomnak, hogy egy gerinctelen féreg vagyok és szabad útjára engedném, hogy egy normális férfit találjon. A születendő gyereket pedig támogatni kell, ha magadtól nem akarod majd a bíróság elrendeli. Egyébként ilyen esetben a megtartásába nem sok beleszólásod van, lévén a volt barátnőnek kell eldöntenie, hogy fel tud-e egyedül nevelni egy gyereket vagy sem, mert ilyen mentalitással rád nem számíthat hosszú távon. De egyébként az a nő is megér egy misét, aki félrelépés során lesz terhes. Hol tartják az ilyenek az eszüket?
2015. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!