Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszem észre ha a barátnőmnek megjött?

Figyelt kérdés

Első kapcsolat mindkettőnknek,és ilyet még nem beszél meg velem. (pl.olyanra gondolok hogy hangulatingadozás meg ilyen egyéb látható jelek.)


A normális válaszokat előre is köszönöm!!


2015. jún. 19. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hangulatingadozás bármikor lehet.

Nőként azt mondom, hogy onnan, hogy talán sűrűbben jár pisilni, több ideig van a wc-n akkor is, ha csak pisil és nem a nagy dolgát végzi, sok wc papír fogy el hirtelen, nézegeti magát alul, nadrágját ( át ázott-e ), ilyenek.

2015. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Magába fordulóbb, csendesebb, visszahúzódóbb
2015. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jún. 19. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Minden lány másként éli meg. Nekem pl menszesz előtt van egy hisztisebb hetem. Nem konkrétan a földhöz verem a seggem hiszti hanem gyorsabban elfogy a türelmem, nehezebben nyugszok le ha felidegesítenek, ilyesmi. Menszesz alatt max annyi észrevehető, hogy kerülöm a szexet (érthető okokból), viszont bújós hangulatom van, meg nézzünk csöpögős filmeket meg ilyen marhaságok. De ezek nem annyira látványosak, hogy következtetni lehessen belőle. Amúgy majd ahogy halad a kapcsolatotok úgyis elmondja.


De tény, az egyik legbiztosabb jele, hogy pisilésnél több időt tölt a wc-n és esetleg utána kukát keres ha a wc-ben nincs kis kuka vagy nálatok van. (ciki nem ciki, mikor barátommal még csak jártunk az összeköltözés előtt jól becsomagolva zacskóba rejtve én hazavittem kidobni a használt betétem, mert nem akartam hozzájuk kidobni, hogy az anyukájának esetleg kellemetlen legyen vagy ilyesmi.)

2015. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam pl nincs semmi jele, barátom is mondta, hogy nem vagyok hisztis, nem kívánom a csokit, meg semmi... Csak ugye nem szexelünk .

Néha van, hogy érzékenyebb vagyok, de azt nem rajta szoktam kitölteni, meg ez se minden hónapban.

2015. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Viselkedésbeli jegyek.....dekoncentráltság, ingerlékenység, sűrűbben kell WC-re menni, hasfájás,étvágytalanság

Külső jegyek....sápadtság, mozgás kontrakció lelassul, feszes mell és érzékeny mellbimbók, enyhe hasi puffadás

2015. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartunk. :D
2015. jún. 19. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Még az is lehet egy apró jel, hogyha elsírja magát számokon, filmeken gyakrabban, mint általában. De ez sem hiszem, hogy mindenkinél így van.
2015. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért pontozott le valaki azért, mert rajtam nincsenek jelei.. :D
2015. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abból, hogy egészségügyi betétet látsz amikor lehúzod a bugyiját.
2015. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!