Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet ezt bírni? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni? (hosszú)

Figyelt kérdés

A párom és köztem egyre nagyobb a feszültség. Az anyósom miatt ( tudom, hogy ez úgy mond szokásos dolog), nagyon negatívan áll hozzám. Mikor a páromm oda költözött hozzám az albérletbe azt mondta nekem, nehogy elköltsem a fia pénzéd, nincsen rá szükségem, dolgozok.

Amikor megkérte a kezemet és elmondtuk akkor elég fura arcot vágott hozzá. Amikor az esküvő volt szóban az sem tetszett neki.

Lakásra gyűjtünk így felajánlotta hogy ide költözzünk (hülye voltam) , belementünk, biztos örül, hogy a fiát újra szem elött láthatja( a lánya életképetelnre nevelte,de nem szólok bele mit hogy csinál). Meghúzom magamat és minden úgy csinálok, hogy ne legyen gond. De így is mikor arról beszélünk a párommal mit hogy kéne ,hogy meglegyen a lakás stb, arról beszél hogy minek sietni és hogy nem kell költségekbe ölni magunkat ( jah ő vett fel diákhitelt a fiának egy tévére....amit majd a páromnak kell visszafizetni) Meg mikor az anyukámék akarnak segíteni azt hozza fel jó de lehet nekik ez rosszúl esik....hát bocsánat, hogy segíteni akarnak.

Szeretem a páromat, de egy évig nem fogom kibírni egy negatív légkörben ahol arra várnak mikor hagyom el a fiát... vagy nekem is sírva kéne oda mennem a páromhoz, hogy megint mit mondott az anyukája nekem.

Nem bírom ez a feszültséget, rossz ötlet volt ide költözni , bár a pénz jobban gyűlik.



2015. jún. 21. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Didn't Read LOL


Amúgy komolyan ha ez ennyire komoly a végén lehet összegyűlik a pénz de ti már nem lesztek együtt, pároddal ezt beszéljétek át őszintén nem visszafogva és próbáljatok együtt dönteni meddig éri ez meg.

2015. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy lehet így esküvő sem lesz. Tudom, hogy ez neki is nehéz, hisz az Édesanyukáját is szereti meg engem is, de nem várhatja el, hogy csak mert az anyukája ilyen, ahogy ő mondja mindig ha épp elmondom mivel szúrkált, akkor én azt elviseljem.
2015. jún. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!