Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimat hogy vegyem ra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat hogy vegyem ra hogy facen kirakjuk névvel hogy kapcsolatban és h közös képeket rakjon ki?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha annyira nem akar felvállani, hogy ilyet megtesz a kedvedért, akkor szerintem nem érdemes a kapcsolatot erőltetni. Én sosem kértem a barátom, hogy tegyen ki bármit is, mindig magától teszi fel a közös képeket stb.
2015. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan mi a p÷cs÷nak raknátok ki!?

Akik ismernek benneteket azok tudják hogy együtt vagytok. Akik nem ismernek, azoknak mindegy!

Egy hónap múlva szétmentek, és akkor majd próbálgatod mindenhonnan eltávolítgatni a sok szar fotót!

2015. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Felesleges kirakni. A közeli ismerősök tudják, a többinek meg semmi köze hozzá.

Mi a fenéért kell minden mozzanatot, gondolatot megosztani?

2015. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

"Ha annyira nem akar felvállani, hogy ilyet megtesz a kedvedért, akkor szerintem nem érdemes a kapcsolatot erőltetni."

:'DDD

Beszarok, hogy idáig süllyedtünk.:D

2015. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki lathatja az eredmenyet az agymosasnak.


Ha nalam eroltetned meg le is torolnelek!


Ha ezen kiakadnal javasolnam, hogy keress FB kompatibilis tarsat.

2015. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Úristen! Amikor nősültem nem osztottam meg a páromat a FACEBOOK-on! Pedig jobb lett volna megosztani mint elvenni!

Igaz akkor még nem is volt FACE! (Csak az enyém, jó nagy!) :-)

2015. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó fészbuk nélkül élni...
2015. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hat bocs de nem 1honapja járunk am gondoltam h nem azon a napon rakjuk ki mikor összejöttünk csak azért jo lenne ha felvallalna.
2015. jún. 22. 14:14
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Mennyire vállal fel neten kívül mások előtt? Mennyire ragaszkodik ő ehhez a netes platformhoz?
2015. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

De miért a nyamvadt faszbúknál kezdődik a felvállalás? Miért onnantól komoly egy kapcsolat, hogy oda ki van pakolva?

Ha egyébként bárhol megjelenik veled örömmel, és nincs ismerőse, aki előtt titokban akarná tartani, hogy jártok, akkor nehogy már kardinális kérdés legyen, hogy arra a szarra hajlandó-e képeket töltögetni rólad! Ha meg nem teszi meg érted ezeket, akkor ez itt a probléma, és ezért kell átértékelni a kapcsolatot, nem a hülye facebook miatt.

(4. voltam.)

2015. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!