Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire akart utalni? Éhes kutyák csaholása?!

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel majdnem összejöttünk, de aztán úgy döntöttem, inkább nem, mert... Elég őrült.

Mostanában elkezdtem flörtölni, és ezt írta, hogy


"ha meguntad az éhes kutyák csaholását és lihegését, és rájössz, hogy mind csak pár húsos falatra vágynak, majd rászarnak a küszöbödre, a látvány és érzés közepette, gondolkodj el szépen arról, hogy érdemes volt-e a könnyebb utat választani, jó mélyre ásni a valódi érzelmeid, az igaz gondolataid, és javadra válik-e az, hogy másokat, és önmagad is hamis érzelmekkel mérgezed."


2015. jún. 25. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég őrült....

Ha jól értem azt állítja, hogy valójában őt szereted.

2015. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Őrült? Azért őrült, mert hasonlattal próbált ráébreszteni valamire?


Attól még nem őrült, hogy nem tudod értelmezni a mondandóját...inkább gondolkodj el azon, amit leírt, mert megjegyzem, hogy nagyon jó kis hasonlat.


Próbáld már megerőltetni magad...

2015. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek beszélsz vele, amikor már lezártad? Amúgy arra céloz, hogy minden hozzád közeledő férfinál jobbnak tartja magát, mind csak meg akar d..ni, de persze ő nem! Csak te ezt nem veszed észre, ahogy azt se, hogy igazából belé vagy szerelmes, és csak bebeszéled magadnak, hogy más érdekel.


Ne foglalkozz vele, nem éri meg.

2015. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as jól leírta.
2015. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!