Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha kezdem utálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha kezdem utálni az ex csajomat? Majdnem már 2 éve hogy dobott mert nem szeretett már azt mondta ez volt áprilisban júniusban már más pasival kavart aztán össze is jöttek.

Figyelt kérdés
Szülinapján névnapján küldtem neki virágot de nem válaszolt rá engem emberszámba sem vesz . Páran azt mondják azért vagyok nála mai napig letiltva mert szeret még mindig és nem akar kísértésbe esni . Szerintem szimplán utál ennyi . Eddig érdekelt de már egyre jobban kezdem utálni ez gáz ?
2014. ápr. 12. 23:07
 1/1 Fish1 ***** válasza:
Szerintem túl kéne lépned rajta. És szerintem nem azért nem keres és nem válaszol, mert szeret, hanem azért, mert kellemetlennek érzi azt, hogy még mindig futsz utána. Ilyenkor nyomás alatt van és menekül. Fogadd el a döntését és lépj tovább, egy halom nő van még a világon.
2014. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!