Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz témában de ebből van kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz témában de ebből van kiút?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész hogy egyszer szakítani akart velem de én mondtam hogy ne. próbáljuk meg mégegyszer. beleeggyezett. jól elvoltunk. később megint szakítani akart avval a támponttal hogy kihűlt a kapcsolatunk. ő mindig erőltette a szexet de én nem akartam még. mondtam neki hogy egy évet minimum várni szeretnék. erre elkezdett veszekedni hogy ezt hogy gondolom. szakított velem egy hete kb.. nagyon csúnyán viselkedett. hozzátenném hog, facebookon tette meg. a testvérétől kiderült hogy miközbe együtt voltuni megcsalt. lefeküdt 3 lánnyal.. meg azt is mondta a testvérének hogyha én belementem volna nem hagyott volma itt..én minden megtettem hogy jó legyen. felmentem hozzá beszélninúgy hogy rám se figyelt mintha megse hallaná úgy csinált...nagyon fáj. szerintetek? valami ötlet?

15/L


2015. jún. 25. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lehet ez most, együtt érzek.


De minden elismerésem, hogy nem engedtél az ilyen zsarolásnak és veszekedésnek. Nagy erőről tanúskodik, hogy kitartottál! Egyedül neked van jogod a saját testeddel-lelkeddel rendelkezni, ha nem érzed magad késznek a szexre, akkor ne tedd - úgysem lesz jó. Majd eljön az ideje, és hidd el, eljön hozzá az a fiú is, aki türelmes, aki szeret és aki tiszteletben tart Téged!


Van kiút! Most fáj, de majd eltelik némi idő, lefoglalod magad hobbival, tanulással, nyáron nyaralással, barátokkal. És lassan majd nem fáj már ennyire, csak titokban, néha leszel magányos és fog hiányozni. És aztán elmúlik ez is, és akkor lezártad sikeresen a dolgot.

2015. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt a szituációt úgy végig gondolni, mintha te lennél ö.


Már nem szereted a lányt, már igazán nem is akarsz vele lenni. Ekkor szakítotok, de a lány könyörög, hogy maradjatok. Mivel te is fiatal vagy és bizonytalan, ezért engedsz és még egy kicsit együtt maradtok, de már igazán nem akarsz ebben a kapcsolatban lenni. Mikor megint szakításra kerül a sor, a lány csak könyörög, hogy maradhasson, és nehéz ennek ellen állni, pedig tudod, hogy a legjobb az lenne, ha már szabad lehetnél és más csajokat kergethetnél.

Ekkor ott van a két szomszédlány akik olyan szépek, és mennyivel másabbak mint a barátnöd. Igaz még barátnöd? Már 3x szakítottatok, csak ö akarjaa kapcsolatot, te már nem is. Még egyszer szakítsak vele? Àh úgy is csak könyörögni fog a folytatáshoz. Majd rájön ha másokkal leszek, hogy ö már nem kívánatos nekem...


Sajnos azt kell mondjam, a barátod már elengedett téged, nem is egyszer, hanem többször. Te is engedd el öt.

Ès tanulj abból, hogy ha valakik kimondják a szakítást egyszer akkor abból már nem igazán lehet jó kapcsolat.

2015. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

S ha előre tudtad volna, lefeküdtél volna vele?

Mi a garancia arra, hogy utána nem csal meg? aki három lánnyal is összefekszik, az nem biztos, kitartott volna. vajon a másik három lány tudott egymásról, vagy mindeniknek ugyanazt ígérte, mint neked?

Örülj, hogy tisztességesen megúsztad ezt az esetet!


Biztos, nehéz feldolgozni, de ne mutasd előtte s az ismerősei előtt, hogy szomorú vagy, hogy ne legyen elégtétele!

Szerintem nem abból áll egy kapcsolat, hogy összebújással indulunk, azt ki kell érdemelni. Ha már az elején megtörténik a nagy élmény, mi marad későbbre? Életunt fiatallá váltál volna?

Valóban varázslatos dolog összebújni a társaddal, de ha időnap előtt lelövöd a poént, milyen varázsa marad tovább az életnek?


Fel a fejjel, még előtted az élet! És vannak becsületesebb fiúk - de előbb őket is meg kell ismerni. És az ismerkedés a szívnél kell kezdődjön, nem a lábak között...

2015. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért futsz még mindig egy ilyen ember után?
2015. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem futok csak fáj, hogy ezmiatt képes volt itt hagyni...
2015. jún. 25. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fáj! De arra gondolj, hogy nem csak simán "elhagyott", hanem átvert, megalázott, megcsalt ÉS elhagyott. És az első három pontból bármelyik elég ok lenne arra, hogy TE hagyd el őt.


El fog múlni, tarts ki!

2015. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!