Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nincs szükségem több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs szükségem több ruhára?

Figyelt kérdés

16 rövidujjúm, 3 melltartóm, 4 hosszú és 4 rövid nadrágom, 1 nyáriruhám, 1 bikinim, 1 pulcsim, 1 famerkabátom és 6 pár cipőm van nyárra, nem mindent idén vettem.

Szerettem volna még egy hosszúnadrágot és egy pár tornacipőt, meg talán pár felsőt, de a barátom szerint felesleges annyi ruha, ő is csak annyit vesz, amennyit ki tud használni, ennyiből pedig már bőven lehet változatosan öltözni.


Kinek van igaza?


Mindketten dolgozunk, de a környéken nincs turkláló vagy kínai, C and A-ban, H and M-ben, Only-ben New Yorkerben vásárolok.


21l, 28F


2015. jún. 25. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

Nincs elég ruhád már?

Szerintem a pasidnak van igaza, minek annyi ruhát venni! Hordod is azokat, amik eleve megvannak, vagy csak veszed és veszed őket, és közben halmozod a ruháidat?

Ennyire szükséged van még arra a pár ruhára?


Inkább abból a pénzből mennyetek el együtt strandolni, vagy wellnessezni!

2015. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minden megvett ruhámat hordom, nincs olyan, ami sose volt még rajtam.
2015. jún. 25. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
Én max még egy nyáriruhát vennék vagy egy szoknyát, többi bőven elég.
2015. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Külső szemmel nézve: 16 rövidujjú több, mint elég, a 3 melltartó nekem kevés, nadrágod van elég, nyáriruhából vennék még egyet, bikini függ attól, mennyire vagy strandolós (nekem 1 bőven elég lenne), 1 pulcsi és 1 kabát szerintem oké (bár amilyen hűvös a nyár, talán elkelne még egy pulcsi), a 6 pár cipőből viszont nekem magas, hogyhogy nincs olyan, ami pótolná a tornacipőt. Szerintem pont arra nincs szükséged, amit venni akarsz.. persze ha van rá pénzed, és megteheted, tedd. Viszont nem tudom, hol élsz, hogy nincs a környéken turi vagy kínai, pedig nem zárkózol el tőle: még a vidéki faluban, ahol laktam, ott is volt 3 vagy 4, de az üzletekről úgy gondolom, városban laksz. Egyébként én is úgy gondolom, ahogy a barátod, ennyi ruhából bőven lehet változatosan öltözködni.
2015. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy szeretnél még többet, nekem ennek a sokszorosa van.
2015. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4, Külföldön élek, itt nem elterjedt egyik sem.
2015. jún. 25. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet ennyiből változatosan öltözni, de zsíroskenyérrel is jól lehet lakni, meg steakkel is... csak az utóbbi finomabb, nem csak a túlélésre elég, hanem élvezetet okoz. Így vagyok én a ruhákkal is. Nekem örömet okoz egy-egy új ruhadarab, nem csak azért veszem, hogy legyen mit felvennem. Múlt héten 4 új nyári ruhát vettem, mert éppen akció volt a turiban (volt már előtte 5-6). Én szeretek változatosan öltözködni.

Ha csak a praktikumot nézem, szerintem három melltartó baromi kevés egy nőnek. Eleve kellene sötétből és világosból is minimum 2-3.

Egy fürdőruhát is kevésnek tartok - ha szigorúan csak praktikus alapon nézem.


Amúgy ez nagyon magyar mentalitás, hogy csak annyi ruhánk legyen, amennyi pont elég, és addig hordjuk, amíg lerohad. A turik azért tudnak működni, mert azokban az országokban, ahonnan ezek a ruhák származnak a nők max. 2-3-szor vesznek fel egy ruhát, ezért még bőven hordható állapotban lehet hozzájutni. Ha szeretsz változatosan öltözködni, akkor érdemes lenne időnként beiktatni egy-egy utazást is turiba, mert még az útiköltséggel együtt is jobban jössz ki. Én egy H and M-es cucc árán 4-5 darabot szoktam venni turiban (sokszor vadiúj, címkés darabokat).


De a lényeg, hogy ebben a kérdésben nincs olyan, hogy kinek van igaza. A barátodnak is igaza van, meg neked is, de teljesen mindegy, mert ha te vágysz új holmikra és meg is tudod teremteni az árát, akkor a barátod ne szóljon bele, hogy TE mire szeretnéd költeni a saját pénzed. Sőt, ha neked fontos az öltözködés és kedveskedni akar, akkor akár meg is lephet egy-egy új ruhadarabbal. A kapcsolatok ugyanis azon múlnak, hogy nem azt adjuk a másiknak, amit mi helyesnek gondolunk, hanem azt, amire Ő VÁGYIK!

2015. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En meg vennek melltartot. Az ember nyaron surun tusol, gondolom nem veszed vissza miutan beleizzadtal. Abbol ruhazz meg be. Talan meg egy nyari ruhat vennek, egy pulcsit (abbol nem eleg az egy), es egy bikinibugyit (a bugyit le kell cserelni ha vizes).
2015. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi koze van, hogy mire koltod a sajat penzed? Semmi! Irany a bolt! N
2015. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Annyit vegyél amennyit szeretnél, ha a saját pénzedből veszed őket, semmi beleszólása nincs a barátodnak a dologba. Enyém is megjegyzi néha, minek akarok még egy ezt vagy azt, de elengedem az ilyesmit a fülem mellett :D
2015. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!