Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, hogy valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy valamilyen szinten ez rosszul érint?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk azt mondhatom. Van egy lány barátja, akivel kb 1,5 éve csak neten tartják a szinte napi kapcsolatot. Előtte próbálkoztak is egymásnál(szexen kívül, ha jól tudom az orálig és a kézzel való kielégítésig jutottak), de valahogy nem illettek össze, így nem lett kapcsolat belőle, de a barátság megmaradt. Ezideág nekem nincs is problémám a dologgal. Tudom, hogy a barátom szeret és hogy megbízhatok benne, tehát abszolút nincs ellenemre az ő barátságuk. Azonbana feltűnt, hogy minden üzenetét láthatom, kivéve ezét a lányét. Úgy értem, hogy bármilyen üzenetet simán megnéz előttem, de az elmúlt egy év alatt sosem nyitotta meg előttem a csajszi üzenetét. Ez ma tűnt fel, amikor volt két bejövő üzenete, én mellette feküdtem, de csak azt nyitotta meg amit egy haverja írt neki.

Butaság, hogy ez egy picit rosszul érint? Nem vagyok kíváncsi arra, hogy mit beszélget másokkal, de mégis furi, hogy csak ezt nem nyitja meg mellettem, amikor tudja, hogy a látóteremben van. Csak maga az elv. Nem akarok nagy feneket keríteni neki és abszolút bízok benne, ezt leszögezném. Butaság?


2015. jún. 27. 13:39
 1/1 donmogyoróscsirke ***** válasza:

Kérdezz rá hogy miért van!


Mint pali mondom, hogy hasonlóan cselekednék ha szimplán nem akarnám a másikat megbántani azzal hogy ilyen helyzetben, ilyen emberrel beszélek. Lehet szimplán ennyiről is szó, hogy magával a tudattal nem akar bántani téged hogy a lánnyal beszél. De az is lehet, hogy ők egymás között kicsit máshogy beszélnek, ami lehet neked rosszul esne, pedig nincs benne semmi komolyan véve. A legjobb, ha megkérdezed ha még kételkednél.

2015. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!