Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket bántana ez a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket bántana ez a dolog? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég barátom éjjel dolgozni volt, én meg itthon. Átléptem másik böngészőbe, mert csak azon van helyesírás ellenőrző, és be akartam lépni facebookra is. Barátom volt bejelentkezve, és láttam, hogy épp ezt beszéli a munkatársával:

ő: anno ezt is megb***tam

(kép a lányról)

munkatársa: kapd be, rohadt csödör vagy

ő: nem jo?

munkatársa: dehogynem szuper csaj

ő: :) szopott mint az allat


Már akkor írtam neki, hogy ez komoly? Reggelig bántott a dolog, mondtam is neki amikor hazaért, erre hatalmas veszekedés lett belőle, hogy túlérzékeny vagyok... Ti mit gondoltok?


2015. jún. 27. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát nézd, 2 lehetőség van.

1. vagy csak játssza az agyát és nem voltsemmi, vagy csak hülyültek

2. tényleg úgy szopott a csaj mint állat.

2015. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gyökér a pasid. Ha veled van, minek tárgyalja az exeit? Nem értem. Te tudod, kell-e neked egy ilyen pasi.
2015. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem is mondta már, biztos hogy megtörtént (egyszer részegen...)
2015. jún. 27. 21:27
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

megcsalt vagy nem?

mert ha nem nosztalgiázni nem bűn :) hanem remek dolog.

2015. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. Ha nála ez a nosztalgiázás az elég gáz szerintem... :D Főleg így 30 felett.
2015. jún. 27. 21:28
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

óó azt hittem fiatalok vagytok....akkor nem tudom,mi is kitárgyaltuk mindig ki kit dugott meg.És milyen volt :D ebben semmi rossz nincs.


és lehet 30 a pasid,de nem csalt meg,és ez a lényeg nem?

2015. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

#2


Jó, hogy nem beszélhet szabadon sem már. De igaz, a legjobb megoldás mindig az, ha azonnal szakítasz/elválsz már akkor is, ha a párod bármilyen más nőt említett meg akárki másnak.


Figyelj, valószínű jó volt a csajjal, lehet rá is játszik egy kicsit, hogy nagyobb kannak tűnjön a kollégája előtt, de ha nem olvasgatod a profilját és foglalkozol azzal, mással miről és hogyan beszélget akkor nincs ilyen gond.

Persze mindenkinek rosszul esne az ilyesmi, de majd akkor veszekedj vele amikor téged aláz másnak.

Én is kiakadnék, ha a barátnőm nekem esne amiért valami haveromnak egyik régebbi szexpartneremről beszélnék kissé primitívebb stílusban.

2015. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hála az égnek, nem tudnám elképzelni hogy megcsalna. Nekem azt magyarázta, hogy azért mondta, mert nem akart engem példának felhozni (ismerem a munkatársát). De (tudom, hogy ez túlbonyolítás) úgy éreztem, hogy ezzel engem lealacsonyít, és mintha azt mondaná ezzel, hogy "most ez a barátnőm, nem valami extra, de bezzeg ez a másik de k**va jó nő, meg úgy szopott mint az állat"
2015. jún. 27. 21:36
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

1. A pasid nem megcsalt, hanem magánbeszélgetést folytatott egy régi dologról.

2. Ezt neked rohadtul nem kellett volna elolvasni.

3. Ha már elolvastad, rohadtul nem kellett volna azonnal beleszólni.

4. És mindezek után te vagy megsértődve.


Ez nem lehet komoly. Mire vagy megsértődve? Hogy volt előtted nője? Hogy megbeszélik a haverjával? Oké, ez nem valami elegáns dolog egy úriembertől, meg a stílus se egy csoda, de tulajdonképpen azért ez az ő dolguk.

2015. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Téged nem inkább a szóhasználat zavar?
2015. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!