Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is bántana a dolog?

Titeket is bántana a dolog?

Figyelt kérdés

2 gyerekes anyuka vagyok, és van egy barátnőm aki mostanában elég sokat veszekszik a barátjával , ugyanis nincs munkája a fiúnak és ő tartja el augusztus óta. A fiú nem is nagyon akar munkát találni, még ő sértődött meg mikor a barátnőm már nyagatta hogy találjon már munkát mert ebből a pénzből nem tudnak megélni. Esténként a haverjaival tartott sörözős estét, közben a barátnőm lelkét én ápoltam telefonon, megígérte hogy ha csütörtökön nem is de pénteken tuti át jön és akkor mesél hogy mi van mert egész délután szabad....

Ma már vártam, kislányomnak is mondtam hogy jön és játszunk majd Vele....erre fél 3 kor már én írtam neki hogy akkor most mi van ?

erre vissza ír egy elég kamu szöveget , meg hogy kibékültek és minden oké, millió mosoly jel .....(nyílván így hogy kibékültek már nem kell lelket ápolni és átjönni panaszkodni)


tök ideges lettem hogy oké hogy kibékültek de akkor egy órát sem lehet már ránk szánni ????akkor állandóan a pasi fenekébe kell lenni és csak lélekápolásra vagyok jó ??


2013. márc. 22. 15:00
 1/8 anonim válasza:
Nekem is rosszul esett volna. Ne csak a bajban találjon meg.
2013. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy kibékültek, és nem az bántana, hogy nem jött, hanem hogy annyira nem volt képes, hogy felhívjon, hogy nem jön. De ez őt minősíti.
2013. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Természetesen én is örülök hogy kibékültek!!!



Egyszerűen az a baj hogy mióta gyerekek vannak csak akkor találnak meg a "barátok " ha baj van ......pedig gondoltam sütünk valami sütit és visz el, mostanában Ők ilyet úgy sem tehetnek meg sajnos....


nem traktálom őket gyerek sztorikkal, meg terhes sztorikkal...inkább velük próbálok foglalkozni de egyszerűen nem tudom fent tartani a barátságokat....

2013. márc. 22. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul esne nekem is, és én bizony nem örülnék, hogy kibékültek. Ha az embernek van egy igazán jó barátnője, akkor jót akar neki, és a legkevésbé sem szeretné, hogy tróger, semmirekellő alakokra pazarolja az életét... szóval engem ez a része is aggasztana.
2013. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, hiába is, de akaratodon kívül is a gyerekről beszélsz, őt nem érdekli, ez természetes, hogy elkopnak a régi barátságok.

Keress új ismeretségeket...

2013. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát én nem szólok bele a magánéletébe, neki kell eldönteni ki teszi boldoggá....nem fogok ellendrukkolni nekik....ha rossz pari a pasi úgy is előbb utóbb vége lesz ennek...
2013. márc. 22. 15:26
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy én még nem láttam a pasit, így főleg nem szólok bele a magánéletükbe...
2013. márc. 22. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos dugtak egy nagyot, és ettől minden más háttérbe szorult nála.
2013. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!