Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7,5 éve vagyok együtt a párommal, és beleszerettem valaki másba, azt hiszem. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

7,5 éve alkotunk egy párt, és 1 éve van egy másik férfi az életemben/szívemben, akit egy nyaraláson ismertem meg. Nagyon szeretem a mostani páromat, ő az első kapcsolatom, de úgy érzem, hogy már nem szerelemből szeretem. A másik sráccal többször véletlenül összefutottunk (közös barátok), és kétszer meg is csaltam vele a páromat, amit bevallottam neki. (Azóta is úgy emlékszem erre a két alkalomra, mint a legszebb két estémre, de egyben nagyon fáj, hogy megbántottam a páromat!) Megpróbáltunk továbblépni, dolgozni ezen, hogy újra működjön, de pár hónapja megint úgy érzem, hogy nem akarom, hogy tovább működjön, mert nem fog, hiszem beleszerettem másba, az hiszem. Folyton rá gondolok, az ő képeit nézegetem, látni szeretném, de nem lehet így. Ő is szeretne velem együtt lenni, hogyha már nem lennék kapcsolatban. A jelenlegi páromat képtelen vagyok elhagyni, annyi minden összeköt minket, hogy úgy érzem nem tudom megbántani. Egyszer el is költöztem, de visszakoztam, és hazamentem, aminek ő nagyon örült. Megmondtam neki, hogy már nem azt érzem iránta, mint régen, és hogy inkább a lelkitársam, és barátom, mint a párom, de aztán ezt is visszavontam, aminek ő nagyon örült. Mintha nem akarna szembenézni ő sem azzal, hogy közeledik a vége. Tudom, egy szemét alak vagyok, nem kell külön elmondani a kommentekben, annak is érzem magam, de egyszerűen nem bírok szakítani, annyi minden összeköt minket, együtt képzeltük el a jövőnket, nem tudom összetörni az álomképét még ennél is jobban. Mit tanácsoltok? Van, aki keresztülment hasonlón?

(25 éves nő vagyok)



2015. jún. 28. 08:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

"A jelenlegi páromat képtelen vagyok elhagyni, annyi minden összeköt minket, hogy úgy érzem nem tudom megbántani"


Asszem ezzel már kissé elkéstél, akkor mikor 2x megdugattad magad a másikkal... hagyd el a mostanit, jobbat érdemel nálad.

2015. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Azért ne maradj valakivel mert sok minden összeköt vele,voltak tervek,de közben meg csak úgy tekintesz rá mint egy barátra.Így nem tudnám leélni valaki mellett az életem.Nincs vonzódás,nincs semmi,ha vele maradsz később ez megint elő fog jönni.Nem csodálkozom egyébként,mert első kapcsolat.
2015. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tud mindent, és nem hagy el, próbáltam szakítani, és igaz, hogy nekem sem ment, de ő sem akarta, hogy különváljunk. Annyira ragaszkodik, hogy nem bírom otthagyni.
2015. jún. 28. 08:56
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
Ja, de te még majd úgyis aláfekszel még a másiknak egy párszor.. szerinted ezt érdemli a mostani pasid? Ő is csak attól fél,hogy nem találna mást ezért inkább marad veled, de kétlem, hogy boldog lenne úgy ha te közben más ágyában élvezkedsz minden másnap.
2015. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
A nők és a férfiak között is van "alja nép".
2015. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Mumusan ***** válasza:
88%

Most inkább az a kérdés hogy Te kivel képzeled el a jövőképedet.

Tudod az egy életreszóló kapcsolatok titka a döntés és nem a remény. Döntsd el, és tarts ki a döntésed mellett.

2015. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

O miert van ennyi ribizli ujabban, hova lett a tartas a nokben????

A tancsom az, hogy hagyd el, hidd el jobb lesz neki, igaz meg nem fogja fel, mert szerelmes beled, de ha tul lesz rajtad akkor csak egy rossz, felejtos emlek maradsz semmi tobb.

Aztan fuss a szeretod karjaiba, majd azert a kapcsolatert sem teszel semmit, es ot is magcsalod ha mar nem szereted. Ugy 40 fele meg majd radobbensz, hogy jo volna megalapodni, csaladot alapitani, gyereket szulni, de mar a megkopottan nehez lesz. Majd lejebb ados az igenyed, es osszejosz egy szerencsetlennel, akit persze ugyanugy csalni fogsz, de te mar csak ilyen vagy.....

2015. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a sok ítélkező kommentet, komolyan. Itt mindenki makulátlan rajtam kívül?
2015. jún. 28. 09:04
 9/27 A kérdező kommentje:
Hibáztam, és be is vallottam, és még mindig hibázok, de már "csak" érzelmileg. Ha valaki ítélkezhet, az a mostani párom, nem pedig ismeretlenek az internetek. Megpróbáltam itt segítséget kérni, de hiába. Köszönöm elég...
2015. jún. 28. 09:06
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen képzeld, én még nem dugtam félre, pedig 6 éve vagyok együtt a párommal :) De neked nem ártana mélyen a tükörbe nézni.. csak azt sajnálom, hogy a pasid ennyire gyenge, mert ha erős lenne képes lenne megtenni azt, amit érdemelsz: kivágni téged a francba.
2015. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!