Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénzt költötök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt költötök a csajotokra havonta?

Figyelt kérdés

Én az a fajta vagyok aki nem hagyja hogy a lány fizessen, hanem ha pl mozi vagy vacsi azt mindig én állom de van amikor épp nincs lovém, amit meg szégyenlek bevallani, bár tudom hogy nem azért van velem mert ''költök rá'' hanem mert tényleg bejövök neki.

19/F


2010. márc. 2. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
egy fityinget se. nincs nőm.
2010. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
0Ft
2010. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok de nálunk van a teló az kb 1500.Akkor gumi....(mikor h).Mi nagyon nem szoktunk költekezni.Azt mondja gyűrűre spórol:)(nem spórol mert ha kérek vmit megkapnám csak érted...!)Jah meg szoktunk csokit venni.Ilyesmik.
2010. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de nem várom el a páromtól hogy mindent ő fizessen. mindketten egyetemisták vagyunk nincs túl sok pénzünk. megelégszem azzal hogy ha elmegyünk bulizni meghív egy-két italra, vagy néha cukrázdába egy sütire, kávéra egyébként ha együtt főzünk is mindig felezzük a költségeket. szerintem a leányzónak nyugodtan megmondhatod hogy nincs olyan sok pénzed hogy mindig meghívd, ha nem a pénz miatt van veled nem fogja zavarni.
2010. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ne kolts ra sokat, kesobb megbanhatod
2010. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
marha sokat.nemtom de volt olyan hónap h 40-et. rá is b@sztam.Egy k.va olcsóbb lett volna.:D és lehet h jobban is szolgáltatott volna.aztán fél év és vége.
2010. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
én lány vagyok és nem engedem meg a pasimnak, hogy fizessen helyettem! nálunk épp az van, hogy még én szoktam helyette fizetni. ha valahova elmegyünk általában én fizetek, meg van csomószor, hogy kölcsön adok neki pénzt. szóval rám csak annyit költ, hogy ajándékokat vesz szülinapra, karácsonyra... a haverjaira többet költ XD
2010. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, elég szegény családból származom, a barátomék meg piszok gazdagok, mégse hagyom, hogy mindent ő fizessen, ha épp van pénzem, mindig ragaszkodom hozzá, hogy én fizessek.
2010. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
fizessenek csak! az a dolguk
2010. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
sosem tudhatod biztosra, hogy ki miért van veled. ne fizess mindent és akkor majd rájössz.
2010. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!