Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ékszert hogy illik átadni? Pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ékszert hogy illik átadni? Pl nyakláncot, csak a díszdoboz? Vagy még azt is be kell csomagolni? Vagy ajándékzacskóba kell tenni?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm
2010. márc. 2. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
500 000res arany nyakláncot swarovski kristállyal az is jó ha hozzá vágod.
2010. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kössz én értelmes választ vártam -.-" lenne egy két dolog amit szivesen hozzádvágnék -.-"
2010. márc. 2. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
szerintem is simán hozzákell vágni a csajhoz, tetszik nekik a bunkóság
2010. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyetértek
2010. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én értelmes emberek válaszát várom....nem ilyen retardoktól kérdeztem -.-" ti mennyetek basszátok meg anyátokat adok érte egy 2 forintost...győkerek
2010. márc. 2. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
te vagy gyökér, és rövid ö-vel írják.
2010. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, én nő vagyok és a párom csak a dobozban szokta odaadni az ékszert (nem nagy értékűre kell gondolni). Én jobb szerettem volna, ha be is van csomagolva, úgy ajándék az ajándék.
2010. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,végre egy értelmes válasz ^^ köszönöm, a többi kretén meg kapja be
2010. márc. 2. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:

A párom egy romantikus séta alkalmával adta át a nyakláncot.

Nem volt megszokott, de én nagyon bírtam. Éppen hátulról karolt át amikor éreztem, hogy valami van a nyakamnál. Természetessen a nyaklánc volt. A szerelmem felrakta a nyakamba.

Nem volt egy nagy értékü nyaklánc, de én nagyon szeretem a mai napig eszembejut róla az az este.

2010. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez csak medál,esetelg azt hogy adatnám úgy át hogy emlékezetes legyen ? ^^
2010. márc. 2. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!