Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm felhívott nemrég,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felhívott nemrég, és közölte, hogy szeretne már egy közös tárgyat (8 hónapja vagyunk együtt). De nyakláncot szívvel nem szeretne, mert előző bnőmmel az volt. Mi legyen az? Értelmes válaszokat szeretnék (18f)

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vennék egy olyan karkötőt amin egymás nevét hordjátok... Vagy gyűrűt, mindegy... amilyen ékszert mindketten elviselnétek. Az ex párommal nekünk kulcstartónk volt közös, az enyémbe az ő képe volt gravírozva a nevével, az övébe az enyém. Tolltartómon hordtam, így mindig velem volt.
2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy közön fénykép tartóval? neked is lenne, neki is:D ne haragudj, de most csak ennyi jutott az eszembe...egyébként a gyűrű sem rossz ötlet, egy sima egyszerű ezüst/nemesacél
2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

olyan nyakláncra gondolsz ami 2 fél szív?


amúgy szerintem akkor legyen karkötő. ilyen ezüst amibe mondjuk bele van gravírozva valami vagy nem tudom, és ugyanolyan. csak a tiéd lehet 'fiúsabb'


17/L

2011. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy közös szilvásbukta! Mert azt szeretem.
2011. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A karkőtős gravírozós dolog nagyon tetszik...
2011. máj. 15. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy másik ilyen tipikus medál a lakat és a kulcs.
2011. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!