Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortol hivott egy nő...

Telenortol hivott egy nő nyáron de nem vettük fewl vajon mit akarhatott? többi lent

Figyelt kérdés
na szoval telenortol hivott nyáron egy nő anyumat kereste mivel az ő nevén van a telefon mondtam neki nincs itthon azt mondta nem baj majd hiv máskor,hivott is még egyszer de akkor pont nem voltam én se telefon közelben és igy senki nem vette fel,azóta nem hivott a nő szerintetek mit akarhatott? ha eszembe jut mindig azon agyalok vajon mit akart? és mér nem hivott többször is?

2013. márc. 21. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
húha !
2013. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell izgulnod. Általában megkérdezik, nem akarsz-e jobb csomagot választani, vagy ajánl éppen akkor bevezetett "szuper" szolgáltatást, stb.
2013. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!