Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nem venné el a kedvete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem venné el a kedveteket?

Figyelt kérdés
Szex után összebújva vagytok a párotokkal majd hirtelen megszólal a mobilja és egy havernője hívja telelfonon este fél kilenckor. A mobilt nem veszi fel csak annyit mond hogy a nevű havernő keresi majd továbblép a dolgon mintha nem történt volna semmi. Nem venné el a kedveteket?
2015. jún. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem is vette fel.
2015. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam. kösz hogy írtad picit másként tüník a kép most már.
2015. jún. 29. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit akarhatott este fél kilenckor?
2015. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van 1-2 tippem, a csaj férjnél van.

De zavart akkor nagyon.

2015. jún. 29. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyàltalàn nem, ha az anyja hívta volna na az màr igen!
2015. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az èn legjobb baràtom hapsi, èn fèrjnèl vagyok...de edtől függetlenül ha valami mesèlni valóm van akkàr èjfèlkor is hìvom max nem veszi fel, ùgy kezelem mint egy baràtnőt..arra is ràcsörögsz ha olyanod van mègsem nèz senki nagyokat...meg honnan tudjam kivel mkkor van összebújva. Nem kell itt mindent tùlreagàlni.
2015. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek férfi barátaim sőt barátnőm is alig van.

Ha lenne haverom aki férfi akkor biztosan megtiltaná hogy kapcsolatban legyek vele, nagyon zavarná mert féltékeny. De neki vannak havernői és ezen nem akad fenn.

2015. jún. 29. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Havernő... Ja. Megjártam én az olyannal. Azóta nálam nincs lány és fiú közt barátság, csak úgy ha az egyik már bepróbálkozott és nem jött össze kb...

Biztos azt mondják páran, jó hülye vagyok, de nekem semmi jó tapasztalatom nincsen velük. S én rossz néven venném a szoros barátságot a havernővel.

2015. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem venné el a kedvemet az sem ha felveszi.
2015. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!