Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mikor értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mikor értik meg, hogy ők sokkal könnyebb helyzetben vannak?

Figyelt kérdés

ha lány vagy, mi történik veled?


Leszólitanak az utcán, társkeresőn kapsz napi 10 levelet, szal nagyon sok pozitiv jön be. Ettől persze jó kisugárzásotok lesz.

És mit mondtok? Hülye balf.asz pasik, nincs önbizalmuk a lányokhoz, nincs kisugárzásuk. De önbizalom, és kisugárzása nem annak lesz, akinek lesz MIRE?

Nektek sokkal könnyebb, de hiába vagy akár top pasi is, nekünk nem irnak társkeresőn, nem szólitanak le az utcán. Igy hogy is legyünk magabiztosak? Egymásután 3 pofáraesés, hümm, igy nehéz emelt fővel, kisugárzóan menni az utcán. Mindig, minden szép lánynak 20 évesen 1000 ismerőse van. Egy rondább pasinak? Nem is igazoljátok vissza.


Ezen picit el tudtok gondolkodni?


2015. jún. 24. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
68%

Először is, tényleg könnyebb helyzetben vannak a nők, de nem azok miatt, amiket írtál. Ezek nem törvényszerűségek.


1. Intelligens ember nem arra építi fel 100%-osan az önbecsülését, hogy másoktól milyen visszajelzéseket kap, mert akkor bármikor összedőlhet az egész. Gyengeség.

2. Én pl. szépnek mondott nő vagyok, de sosem voltam népszerű ilyen-olyan okokból.

3. Nemcsak a férfiak esnek pofára.

2015. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
35%

Nem vonzódom azokhoz a férfiakhoz, akik így, a leírt módon "horogra akadnak". Szóval inkább undort érzek és védekezek, és ez lesz a kisugárzásomban is, ami miatt elmenekülnek azok is, akik amúgy tetszenének.:)

Namost ez miért jó nekem vajon?

2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
14%
totál igaz! egy pasinak körbe kell ugrálni bizonygatni 1 őnek hogy kell nekünk a nő meg mit csinál? kb semmit se még a nők írni se akarnak neked mindig nekem kell rá írni hogy szia mizu? 1 nő soha nem fog rád írni
2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
83%

Engem 19 éves koromig csak lekoptattak a fiúk, főiskolán már beszéltek velem, de ez annak is volt köszönhető, hogy olyan helyen tanultam tovább, ahol több a pasi eleve (nem miattuk, hanem mert amúgy is érdekelt a szakma). Viszont 30 éves vagyok és csak 2 kapcsolatom volt, de egyik sem volt hosszabb egy évnél. Most ugyan nem keresek társat, de jópár éve egyedül vagyok, és volt, amikor szerettem volna, de nem jött össze, engem is koptattak le, pedig nem vagyok rossz nő, nem használom ki a pasikat, és nem vagyok buta sem, most a saját döntésem, hogy egyelőre nem kell. Mellesleg nem én vagyok az egyetlen nő, aki így járt.


Sokan meg kapcsolatról kapcsolatra ugrálnak, mert nem találják az igazit, de nem tudnak meglenni egyedül, mégse boldogok.


Gondolkodj egy kicsit te is, mielőtt elhamarkodottan ítélkezel.

2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 Rézfacú_Bagoly ***** válasza:
19%

..Hmm, egyetértek veled..és valószínű soha nem fogják elismerni.


..Viszont megtaláltam a megoldást! mikor azt olvastam hogy " egymásután 3 pofáraesés" azt majdnem "egymásután 3 pohárfeles"-nek olvastam..és ez a lényeg..három pohár feles után már mindenkinek megjön az önbizalma :D:D:D

2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:

hát én láttam már igy úgy elfuserált, büdös, izzadthajú disznókat, 25 évesen férjük van. És láttam már jól szituált, normális szűz 25 éves pasikat is.


Van a társaságunkban egy sérült gyerek, 20 év körüli. Mindig eljön a bulikba, próbálkozik, elzavarják. De MINDIG ott van. És nem, SOHA nem rinyál, hogy igy a nők, úgy a nők, pedig szerencsélten sérült, látszik a mozgásán, az arcán. Önbizalom? Pahh, ne dumáljatok már, csak kiröhögik a háta mögött

2015. jún. 24. 23:34
 7/82 anonim ***** válasza:
49%
Te nem vagy sérült (legalábbis nem írod), mégis rinyálsz, pedig annak az ismerősödnek több oka lenne rá, mert elbánt vele az élet. Kinek kell hisztis pasi?
2015. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
#5: én nem elitélkezem, de ha ezt látjuk??
2015. jún. 24. 23:37
 9/82 A kérdező kommentje:

nem, nem rinyálok, csak nem értem egyes nők nagyképűségét, amikor ők átlagon felülinek születtek, és ők mindent készen kaptak.


Értsd: gazdag apucinak gazdag gyereke van. Aztán ő ugatja le a szegényeket, hogy dolgozni kéne. Érted már?

2015. jún. 24. 23:39
 10/82 anonim ***** válasza:
28%

Változtass a hozzáállásodon és akkor nem ezt fogod tapasztalni.

Pl. én igyekszem jó kapcsolatot ápolni a férfiismerőseimmel, kollégákkal, de van néhány, akik ezt félreértelmezik, pedig nem kapnak a többiekhez képest kiemelt figyelmet. Nagyon frusztráló tud lenni, hogy egyesekkel muszáj tartani a távolságot, miközben ugyanabban a közegben másokkal nem, csak mert vannak, akik már attól hanyatt esnek, ha elsütök egy poént, ami mindenkinek vicces.

2015. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!