Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gonosz vagyok folyton megbánto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok folyton megbántom a párom, minden apróságon kiakadok és hisztizek. Hogyan tudnám ezt befejezi? Nagyon nehéz megállni.

Figyelt kérdés
Őszintén szeretem a párom, de ha mondd valamit ami nem tetszik azonnal felmegy bennem a pumpa és kiakadok, letámadom, mindenen csak hisztizek.. Viszont ha még egyszer ezt teszem kidob.. Nagyon szeretnék megváltozni, mert nem akarom elveszíteni, és a kiakadásaim után kis idővel szörnyű bűntudatom is lesz.. Mit tehetnék hogy kordában tartsam ezeket a kitöréseimet? És szerintetek mitől lehet? A kapcsolat elején nem voltam ilyen... Viszont kis idő múlva kezdődott és egyre rosszabb a helyzet..
2015. jún. 30. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos ezt nem igazán lehet házilagosan orvosolni. Érdemes lenne pszichológushoz fordulnod, mert nagyon hatékonyan tud segíteni formálni a viselkedést, ha megérted, hogy mi áll a viselkedésed háttérében. Tapasztalat.
2015. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
csak hülye, én már kidobtalak volna.
2015. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Már kidobtalak, ha te vagy az
2015. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

én is ilyen vagyok/voltam.

Valamit nem kapsz meg. Lehet te sem tudod, mi az, de valami egészen biztosan hiányzik az életedből, felőle. Leget csak egy kis figyelem, lehet elhanyagolva érzed magad, és ezért vagy feszül. Gondold végig mi hiányozhat.

2015. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Szia,ez nem gonoszság, egyszerűen kapcsolatfügösségi problémáid vannak!!!!Menj el pszichológushoz, mert a pasid kidob!Amúgy én is hirtelenharagú voltam,robbantam egyből,miutan ez ráment a gyomorra-belekre kaptam egy frankó betegséget,azóta nyugidtabb lettem,ügyelek arra hogy nyugisabb legyek!Viszont némi toleranciát is hiányolok belőled a leirtak alapján,önző is vagy,ugye?
2015. júl. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsónak igaza van,én is átéltem ezt. Kis problémákat kerestem,de valójában nagyobbak voltak. Próbáltam mindig nyugodt lenni,átgondolni,hogy ezen vagy azon érdemes e tényleg megsértődni,rátelepedni,hisztizni a másikra. Miután ezt beláttam,hogy nem csak benne,de bennem is sok sok hiba van,sokkal jobb lett. Most próbálok változni,türelmes lenni,és elfogadóbb,hisz senki sem tökéletes,és persze szem előtt tartom hogy szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Meg mindig belegondolok,hogy ez most fordítva hogy esne nekem...
2015. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
7%
Te nem gonosz vagy, csak egy idegbeteg hisztérika. A párod egy igazi papucs lehet ha eddig tolerálta...
2015. júl. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!