Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan hisztizek? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan hisztizek? Ezt kétlem csak a véleményemet mondanám el de nem hallgat meg. Jó néha napján milyen hangulata volt

Figyelt kérdés
Szeretett vagy csak Játszott velem?Mért volt az h az elején jól kijöttünk egymással elvoltam vele ö is elvolt velem.Jól éreztük magunkat egymással.de már az elején járni akart volna velem és én meg nem mert még nem is voltam rá felkészülve mert akkor egy hónapja lett vége az egyik kapcsolatomnak.de barátkozásba benne voltam.de ö mért nem?nem értem teltek multak az iudök és egyre többet kezdtem iránta érezni.pedig tudtam h ennek nem lessz jó vége és belementem ebbe csók is volt petting is.pedig nem kellet volna.Holo rontottam el?azt mondja h én használom ki mert ha elmentünk volna moziba és egyszer ö fizette volnaén vagyok a hibás vagy ö?

2014. dec. 27. 14:04
 1/4 RRR ***** válasza:

hogy jön ide a jegy fizetés???

és

mi a konkrét kérdés??

2014. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugy hogy aztállitja h ha fiu fizeti pl a mozit egyszer az már kihasználás meg már az utobi idöben közösen fizettük az a kérdés h szeretett-e?
2014. dec. 27. 14:11
 3/4 RRR ***** válasza:

ha néha fizet ezt azt az nem kihasználás


ha keres,kedves veled és nem hajkurászik más csajokat akkor valószínű ,hogy igen

2014. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el, hogy a legelején nemet mondtál a járásra. Ezt ő úgy vette, hogy te se később se semikor nem akarsz tőle semmi többet barátságnál. Amikor utána meg belementél a csókba azt hitte, hogy az elején hazudtál neki és csak ki akarod használni.


Komolyan képzeld már magad bele az ő helyébe...

Mi nők is ki lennénk akadva ha egy pasi az elején azt mondja nem akar járni, de utána meg úgy tűnik mégis és még meg is csókol... Én tuti azt kezdeném hinni, hogy kihasznál vagy csak játszik velem...

2014. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!