Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet új lapot kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet új lapot kezdeni egy komoly kapcsolatban, ami már sok mindent megélt?

Figyelt kérdés

Ő is,Én is sokat hibáztunk. Ő viszonylag könnyen,de legalább is átlagosan túl lép a problémákon,nem hozza fel(vagyis volt már hogy felhozta).

Viszont nehéz vele bármit is megbeszélni,mert sokszor nem tudja megérteni,hogy egy egy problémát azért hozok fel sokszor,mert mindig nyitott kérdések maradnak miatta bennem. Ő ilyen,nem szeret veszekedni,vagy megbeszélni dolgokat. Én szeretem körbe járni a dolgokat,de Ő meg már ezt unja szerintem,neki ez nyűg,hogy ha kell többször felhozok dolgokat...De rájöttem,őt hagyni kell,nem szabad erőltetni.

3 és majdnem fél éve vagyunk együtt,neki is nekem is első komolyabb kapcsolt,de első szerelem is. Most feltettem a kérdést magamnak,érdemes e a múlt dolgain merengeni,vagy elengedjem e ezeket. Végül is arra jutottam,hogy tiszta lap,el akarom engedni a réi sérelmeket,és igazán újra jó kapcsolatban lenni. Ezzel ő is így van.


És ebben szeretnék véleményt kérni,hogy ez kinek hogy ment? Mert Én pl egy temperamentumosabb,érzelmesebb,nagyobb érzelmi lángon élő vagyok mint ő. Szeretném ha minden rendben lenne,megértőbb,kedvesebb,türelmesebb szeretnék lenni. Nem akarom többé hogy úgy érezze,megfojtom a kapcsolatunkban.Eddig megyeget a dolog,de volt még egy két kirohanásom.De nem akarom többé a büszkeségem,az önérzetem elé rakni(és volt igen olyan,hogy olyan jellegű probléma volt,ami nem is érte meg ,hogy ezeket rakjam inkább előtérbe ő helyette,kettőnk helyett.)



Tippek?


2015. júl. 1. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ha mindketten igazán ezt szeretnétek akkor mindkettötöknek leszen dolgok amikben engedni kell változtani kell. ha csak egyikotok csinálja rendesen nem fog menni most sem. én az exemmel akivel hasonloan voltunk már 4.alkalommal futottunk neki ilyen jellegu kibekulésnek ugy hogy már 2 éve nem vagyunk egyutt..és pl nekunk még nem sikerult tul lepni a dolgokon....szerintem lesz még ilyen probánk
2015. júl. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehetek őszinte? mert ha igen privátban írj
2015. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!