Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz csókolom-ot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz csókolom-ot köszönni a barátom apukájának? 17/

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
nem.
2010. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
nem
2010. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
ha fiú vagy akkor igen.
2010. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne? Én mindaddíg csókolomot köszöntem a barátom szüleinek amég nem mondták hogy tegeződjünk.Szerintem ez így van jól, idősebbek nálad tisztelni kell őket.
2010. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz. De szerencsésebb egy napszaknak megfelelő köszönés: Jó reggelt, Jó napot, Jó estét. És hozzá a "kívánok".
2010. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
az annyát csókolnád, az apjának jó napot viszlát helló....
2010. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Köszönj úgy, hogy "kívánok!"
2010. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Apám az ilyenre azt szokta reagálni: "Ha hagyom" :D. Szóval köszönj neki a napszaknak megfelelően: jó estét, jó napot, jó reggelt. Ha mázlid van megkér, hogy tegezd.
2010. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

JÓREEEGGEEEEELT KÍÍÍÍVÁÁÁÁNOOOOK!

A kisiskolások is így köszönnek... :D

Amúgy meg addig illik megadni a tiszteletet, amíg nem mondja hogy tegezd, vagy amíg nem iszod le sörivó versenyen... énis azóta tegezem haverom apját... :P

2010. márc. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés engem is sokáig foglalkoztatott. A házban lévő idősek egyik fele a csókolomra sértődött meg, a másik fele meg a jónapot-ra.

Szal már egy ideje leszarom őket és jónapottal köszönök mindegyik halálvárónak. Volt egy vénlány aki szerint lenézem és ezért nem köszönök neki csókolommal. Ezen csak röhögni tudtam.

2010. márc. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!