Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnam elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elfelejteni a volt baratomat?

Figyelt kérdés
mindjart 1 eve,hogy jartunk ( 3 es fel honap volt ),most meg benne vagyok egy 4 honapos kapcsolatba, es szeressuk egymast,ezzel nincs gond,de mikor kozbe talalkozunk a volt baratommal,jol elvagyunk, beszelgetunk,utanna meg megis egyfolytaba ra gondolok, nem tudom kiverni a fejembol,es mintha ugy erzem, h hianyozna.Neki van baratnoje,ok pedig szeretik egymast,es nem is akarom tonkre tenni a kapcsolatukat,mert talan tulsagosan is szeretem meg,es nem tudom,hogyan tudnam elfelejteni,vagy hogy mit tegyek... elore is koszonom a valaszokat :)
2008. szept. 3. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szüntesd meg a találkozásokat a volt barátoddal. Nem a jelenlegi pároddal kéne foglalkoznod? Ha találkozgatsz vele az nemcsak a mostani barátodnak esik rosszul( feltéve ha tud róla) hanem magadat is tönkreteszed vele. A másik ami talán gond lehet nálad h a jelenlegi párodat nem szereted eléggé. Ha még mindig jobb pasinak tartod az előző barátodat akkor nem jó embert választottál magad mellé. Ha olyat találsz majd aki "felülmúlja" a voltot na akkor elégedett leszel és nem fogsz törődni a múlttal. Ez az én véleményem. Remélem azért tudtam vele vmit segíteni.
2008. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked már ott van a barátod. Vele foglalkozz és ne a volt barátoddal találkozgass! Így sokkal egyszerűbb lenne...
2008. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban menne a felejtés,ha nem találkozgatnátok a volt barátoddal.Így hogy újra és újra összefuttok,csak összezavarodnak az érzések benned.Neki is van barátnője,neked is van kapcsolatod,inkább a jelenlegikre kell koncentrálni,mindkettőtöknek,legfőképpen neked,ha szereted őt valóban.
2008. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, igazatok van, csk azt nem irtam oda, hogy nem akaratbol talalkozunk, hanem 2 hetente futunk ossze a varosba kb, s akkor oda jon hozzam (mindig o jon ) es elkezdunk beszelgetni...
2008. szept. 3. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!