Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a volt barátomat?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval nagyon szeretem, még most is és ő is szeret(legalábbis zt mondja),de viszont nagyon féltékeny volt.De nem csak a féltékeny kedés miatt szakítottam hanem mert enyhén szólva le "g.....tt".Szeretem,de hogyan tudnám elfelejteni?:( egyszer szakítottunk már ezen kívül.

Próbáljak megismerkedni azzal a sráccal akit párszor látok és mindíg néz?(szerintem tettszek neki és ez az érzés kölcsönös) mit tegyek?


2008. nov. 4. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,ha úgy érzed,hogy már ezt a fiút nem szereted,és nem tudnád vele még 1-szer újbólkezdeni,akkor ismerd meg azt aki neked is bejön,és mindig néz:),vagy még úgy tudod szerintem elfelejteni,ha barátnőiddel bulizni mész,és minnél jobban elvan terelve a figyelmed...

Remélem segítettem:)

♥Barbi♥

2008. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vágj bele. Egy régi kapcsolatot csak egy új tud elhomályosítani.
2008. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ezt mondom a régit csak egy új felejtetheti!!!!

én is igy vagyok most ezzel (én fiu vagyok) és én is ezt fogom

2008. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!