Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti párotoknak sincsen igénye nem csak a szeretkezésre, de még csak simán az együttléthez, pihenéshez sem?

Figyelt kérdés

Feleségemmel már évek óta ezen veszekszünk hogy a házimunkában lassú, elszöszöl, és a legutolsó dolog az az egymással való foglalkozás.


Hiába segítek neki amit lehet, hiába mondom neki hogy hagyja a francba, mondja hogy ma pizza lesz a kaja, azt kész, mindig van valami ami miatt a kaja 3-4 óra alatt lesz meg, aztán mosogatás, ebédcsomagolás, fürdés, és megint ott vagyunk hogy este 9-10 óra van, és örülünk ha alszunk.


DE ÉN ETTŐL MÁR BEKATTANOK!


És persze én vagyok a rossz ha piszkálom ezekkel a dolgokkal...


Hasonló helyzetben valaki?



2015. júl. 2. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé úgy hangzik, mintha épp az együttlét, közös meghitt pillanatok elől menekülne a házimunkába. Ennek sokféle oka lehet (nem kíván, ezért kerüli az intim pillanatok lehetőségét is, esetleg harmadik fél van a képben, és bűntudata van stb.), szóval így üzen. Érdemes lenne higgadtan leülni, és megbeszélni ezt, esetleg egy párterapeutához elmenni. Ha ez hosszú távon így marad, előbb-utóbb elszakad a cérna. De addig is mindketten csak szenvedtek.
2015. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd el egy étterembe, egy csomó időt megspóroltok, és akkor lehet szexelni is. Mi nők - akármilyen hosszú kapcsolatban is - amúgy is szeretjük, ha udvarolnak nekünk, randizni visz a párunk, szexelni is több kedvünk van így...
2015. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyunk hasonlo helyzetben de megertem, hogy teged ez frusztral.

Mi 8 eve elunk boldogan es annak ellenere hogy neha honapok! telnek el sex nelkul mi ezzel tisztaban vagyunk. Masok elajulnanak, ha kiderulne, mert ugy gondolnak hogy ez nem normalis de mi ezt sokszor atbeszeljuk es tenyleg tudjuk, hogy nekunk ez igy jo.


DE! Nalunk a puszilkodas, az osszebujunk filmet nezni, a reggeli simogatassal ebresztes, a hetvegi masszirozgatasok MINDIG ott vannak. Vagyis csak a sex ami hianyzik de naponta olelkezunk, puszilgatjuk egymast. (sot, minden csutortokon randizunk a szokasos gagyi gyorsettermunkben, de nekunk a het egyik legromantikusabb pillanata;)


Ha nincs sex annak sok oka lehet, nalunk elkepzelheto hogy a munka, az egeszsegtelen etkezes, a hormonok, oregszunk stb (megsugom en meg nem vagyok 40, o pedig nincs 50), de egymas tarsasagara, kozelsegere ugyanugy vagyunk.


Ha a feleseged nem vagyik olelesre, puszilgatasra, egy jo kis labmasszirra toled, akkor ott szerintem mas gondok is vannak, nemcsak az hogy faradt es "faj a feje". Nalunk noknel amugy is tobb gondot okozhat a sex es ez nagyon sokmindenre kihatassal van, de ha elmesz mellette es az arcara nyomsz egy "csak ugy" puszit, azt hogyan fogadja? Orul neki, elmosolyodik, vagy inkabb nyugnek veszi? Regen hogyan reagalt? Es most? Eszreveheto, hogy kabe mikor kezdett masmilyen lenni, vagy mindig is ilyen volt?


Mindenkepp beszelj vele, ugyanis csak o tudja a miertjet. Vidd el vmi meglepi vacsira vmi romantikus helyre es talalj ki neki. Vagy vidd el setalni a Duna partra (vagy vhova a termeszetbe) es ott beszelj vele errol. Mindnenkepp idegen helyen es ne otthon, mert otthon ugyis talal vmi kifogast, hgoy a beszelgetes elol menekuljon.


Ha a ret kozepen megallsz, szembe fordulsz vele es ugy kezded, hgy figyelj edes, szeretnek mondani valamit, ami szamomra fontos es lecci hallgass vegig es ne vagj kozbe es utana mondd el te errol mit gondolsz mert szeretlek es szamit a velemenyed de az a helyzet, hogy....


Fontos hogy bevezesd, hogy erzelmileg ra tudjon keszulni, hogy most lelkizes jon (fejmosas, vagy akarminek nevezed). Ne hirtelen a semmibol rantsd elo a temat, hanem kell hozza egy kis "elojatek" es azert ne otthon mert ha pl. reten vagytok nem tud hova menekulni. Nincs kifut a kaja, at kell rakni a mosast, csongettek, sms jott stb. erted?


De igazabol csakis ugy deritheted ki mizu ha vele beszelsz. Mi rizsazhatunk itt neked jovohetig, a te szitudon az nem fog valtoztatni.


Sok sikert!

2015. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kifogást keres, hogy ne kelljen szexelnie, és a fejfájásos már túl kiismert. A sok elfoglaltság csak ürügy.

Nem vonzódik már hozzád, keress egy szeretőt.

2015. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi nyers zoldsegeket eszunk es 1-2-szer sult halat, sajtot, banant. Nem fozunk sokaig, mert napi 2-3 orat szexelunk.

En mar reg elvaltam volna a helyedben, mert a feleseged nem akar szexelni.

2015. júl. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, és még elég agresszív is volt hozzá - talán a karrierje tette, nem tudom.

Nálam is a szeretős megoldás maradt (nem szexpartner, annál több) - aztán bő két év után visszaalakult a normális családi élet, sőt nagyon klassz időszak jött.


Nyilvánvaló, hogy kettőtök elől bujkál.

2015. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ.

Csak nem lehet annyir avak feleséged. Bizonyos körülmények között észreveszi magát ember.

2015. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem elég egyértelmű, hogy kerül téged - valószínűleg szeretője van, és az érzelmi elkötelezettség miatt nem akar veled lefeküdni.
2015. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak találgatok. Talán a sok stressz, az évek alatt minden monoton lett,gondok,problémák,anyagiak, stb. Bármi okozhatja.


valószínű,bár nem tudni hány évesek vagytok, hogy ezt a kor is hozza magával. Ezzel nem azt hangsúlyozom ki,hogy törvényszerű az,hogy 40 felett már kevésbé kívánják egymást a párok.


Valamiért a nők (nem mindegyik) bizonyos kor felett már nem annyira aktívan kívánja a szexet. Hét évvel ezelőtt a volt munkahelyemen volt egy 40 feletti házaspár és nagyon jó kapcsolatban voltunk. A férfi egy beszélgetés alkalmával elmondta,hogy közöttük alik van nemi élet. Jó ha 2-3 havonta egyszer összebújnak,pedig szerették egymást. Ilyen is van,de hozzáteszem,hogy ott viszont voltak anyagi,megélhetési problémák a hitel, a ház felújítása,stb-stb. Persze mindenkinek vannak kisebb nagyobb gondjai,ami okot adhatna arra,hogy a feszültség miatt eltávolodjanak egymástól szexuálisan és ne keressék és ne adjanak egymásnak testi örömöket.


Hogy önmagunkat hozzam fel páldának. Ugye az említett gond,probléma. Tehát azt javasolta az orvos,hogy utazzuk el pár hétre valahova és meglátjuk mindent más lesz ha hazajöttünk. Jeh ,persze jegyeztem meg az orvosnak és szponzorálja is? Aztán azt találtam ki,hogy kicsiny szép Magyar hazánkba sok szép látnivaló van,akkor meg miért menjünk külföldre? És bejött. Amikor időnk engedi,ellátogatunk szép és mégszebb helyekre. Keztetnek és tudom ajánlani,mert csodálatos a Vácrátóti Botanikus kert Arborétum,de bármelyik arborétumot választhatod,amelyik hozzátok közelebb esik. Folytatva onnan,hogy bejött,mert más a hangulat,más ,mert nem azt érezzük,hogy szürke,monoton a mindennapunk hiszen csak a lakhely és a munkehely között cikáztunk. Tavasz óta hetente elmegyünk egy szép helyre. Tapasztalatból írom,hogy este nem háttal fekszünk egymás mellett. Sokat javít a kapcsolaton ha kilendítitek magatokat egy színesebb világba. Sokat írtam és bocsánat érte. Legyen szép a napotok!! A hejesirasí hibbakértt elnzést krk :)

2015. júl. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!