Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, ha nem vagyok szőrös?

Figyelt kérdés
Férfias testem van,de nem vagyok szőrös típus.

2015. júl. 3. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, ez hogy baj lehet?

Inkább előny.

Örülj neki!

2015. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a szőrös állatok a zsánerei. Nekem pl tetszik ha csak mutatóban van egy férfi mellkasán szőr és a hátán maximum csak pár kósza szál. (ismertem olyan srácot akinek konkrétan rendszeresen gyantáztatnia kellett, mert egyébként úgy nézett ki, mintha pulóvert hordana télen-nyáron)


Az viszont tény, hogy taszít ha egy srácon szőrtelenítés miatt kevesebb szőr van, mint rajtam, az ciki...

2015. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten vonzó, ha egy fiún nincs szôr. Nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel.
2015. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az nem túlzás, ha sehol sem nő, kivéve a farkamnál?
2015. júl. 3. 08:03
 5/12 anonim ***** válasza:
A lányoknak a szőrtelen srácok jönnek be, örülj neki!
2015. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább előny
2015. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem marhára nem a szőrtelen férfiak jönnek be... kifejezetten taszító. Egyszer láttam borotvált péniszt is, egyből mondtam, hogy sürgősen növessze vissza.
2015. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A zg együttes énekelte, hogy "bárcsak nőne már a szakállam, minden nő szaladna utánam" https://www.youtube.com/watch?v=u7H7gzmv96A
2015. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, ízlés kérdése. Párom sem az a szőrös típus, egy-két kósza szőrszál nő a mellkasán, hasán, de kb ennyi. Nem is tudnám őt másképp elképzelni. :)

Ha nem vagy egyébként az a kisfiús típus, akkor nem ront semmit.

2015. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, a nők fele a szőröset, a másik a szőrtelent kedveli.

Én is az utóbbit preferálom.

2015. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!