Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok nagy része miért ekkora tulok, hogy a rondaságot szinte mindig a túlsúllyal és az ápolatlansággal (zsíros haj, szőrös arc, nagy szemöldök, pattanás stb) asszociálják, holott az átlag, nem igénytelen pasira is azt mondják, hogy nem jön be?

Figyelt kérdés

Teszem fel itt van ez a pasi. Random netről feltöltött srác. Tök átlagos, nem tűnik igénytelennek. Tehát ergó, nem lehet ronda. Mégis elkezdené ha egy ilyen srác odamenne hozzájuk, hogy áá, nem lehet közöttünk semmi sem, holott nem ronda, nem ápolatlan, nem túlsúlyos, és lehet hogy a belső értékei tökre megfelelnek az adott lánynak. Mégis az a reakció, hogy ááááááááááááááá, nem lehet. Lányok, tulkok vagytok?


[link]


2014. márc. 8. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ milyen csajhoz megy oda. Mert ha egy tipikus modell szexszimbólum típushoz akkor ja elküdi, de lehet hogy ha egy átlagos lánynál próbálkozna akkor meg szerencsével járna. Ez nő függvénye is.
2014. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy értelmes ember nem megy oda Bódi Szilvia szintű nőkhöz. ....Szerintem...
2014. márc. 8. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyik nőnek ez nem tetszik a másik nőnek ez nem tetszik. Újdonságot mondtam?
2014. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi nekem nem jön be, az nem feltétlenül azért van, mert ronda. Sőt tudom, hogy más lányoknak még ettől bejön, tehát innentől kezdve az érvelésed irreleváns. Az összkép, első benyomás számít, amit egyből kiértékel a tudatalatti a minták, tapasztalatok, stb. által. Ezt nem lehet tudatosan befolyásolni. DE ezt mindig mondom, és mindig is fogom mondani: NEM JÁR ALANYI JOGON A NUNI! SEM A LÁNYOKNAK A FAROK! EZ A LEHETŐ LEGTÉVESEBB MEGKÖZELÍTÉS!
2014. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért tulkok? Még finoman fogalmaztam, mert mind egyformák. Ugyanúgy tartják a markukat a helyes pasikért, holott ők semmit sem tettek le ezért az asztalra, nem szépek, nem okosak, nem jó a jellemük stb. Mégis várják a Brad Pittet. Ezért tulkok.
2014. márc. 8. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, nekem volt, mikor két srác közül a rondább tetszett meg. Bár nekem nem volt ronda, csak össztársadalmi szemmel nézve. Hol lehet egyáltalán elkezdeni az igazságot keresni?
2014. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert a pasiknak nincsenek az egekben az elvárásaik.... Hagyjuk már ezt... Te is a szép vékony, szép arcú lányokat keresed. Akkor meg mit szapulod a másikat mert neki is fontos a külső? Persze könnyű a másikat hibáztatni mert rossz helyen kopogtatsz, és ha nem jössz be egynek már rögtön megy hogy minden lány bunkó meg ahogy te írtad "tulok".
2014. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem rossz helyen kopogtatok, nem modell csajokra nyáladzom.
2014. márc. 8. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:

kedves Kerdezo!

mindegyiket kiprobaltad? vagy honnan veszed hogy egyformak vagyunk?...ne altalanosits

2014. márc. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ kérdező de igazad van :DDDD
2014. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!